Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nynek199811

Ślub w wieku 19 lat

Polecane posty

Gość Nynek199811

Witam jestem mężczyzną w wieku 19 lat jestem z kobietą ponad 3 lata. Od roku jesteśmy zareczeni i mieszkamy ze sobą, zarabiam na nasze wspólne życie oplacam rachunki itp. odkładam regularnie środki na konto oszczędnościowe. Jestem gotowy na ślub i nowe życie, Moja Kobieta również. Czy nie uważacie że zwiazek małżeński w tak mlodym wieku to błąd? Dodając że moja Narzeczona jest rok mlodsza ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śmiać mi się chce jak 18letnią dziewczynę nazywasz swoją kobietą, a związkiem "chodzenie" które zaczęło się w wieku gimnazjalnym. Pewnie oboje jesteście bez szkoły, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obecnie śluby w młodym wieku zostaną pewnie przez wielu uznane za dziwactwo ale nie tak wcale dawno temu to była norma. Ja wcale nie uważam tego za coś zlego. A czy wam się uda czy małżeństwo przetrwa itd? Tak szczerze mówiąc to diabli wiedzą:o z tym, że moja diagnoza w tym zakresie byłaby taka sama jeśli mielibyście np po 25 czy 30 lat🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie jesteście za młodzi. Wiek jak najbardziej odpowiedni. Mnie rozwala jak 40-letnie dziady robią wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co dla kogo znaczy za wcześnie , dla niejednego i 30 czy 40 lat to za wcześnie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie trzeba być jasnowidzem aby przewidzieć że prędzej czy później związek się skończy. Kolo 40 na bank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na rozwody nie ma reguły , jedni wcześniej drudzy pozniej , w zasadzie juz mało kto sie nie rozwodzi :p . A co nam do tego czy sa za Młodzi czy nie , ich życie . Pełnoletni juz sa także mogą legalnie sie pobrać . Moze akurat sa dojrzali jak na swój wiek , nie znamy ich . Sami niech o sobie decydują i tak każdy ma Swoje poglądy na takie tematy i niech każdy patrzy na siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniecznie zerknijcie sobie na stronę internetową http://www.cocktail-world.pl/pl/oferta/oferta_weselna/barmani_na_wesele/ - znajdziecie tam masę naprawę świetnych barmanów, którzy są w stanie przygotować setki drinków, które z pewnością poprawią wam humor na imprezie. Na weselu taki barman potrafi naprawdę nieźle rozkręcić imprezę. Serdecznie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×