Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ania0102

SPOWIADACIE SIĘ

Polecane posty

Gość ania0102

Z masturbacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak. To grzech ciężki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie, bo się nie masturbuję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w jaki sposób to mówicie? bo ja zawsze się wstydze nie wiem jak to powiedzieć i ogólnie niewiem w jaki sposów wypowiadac grzechy...robie to jakbym recytowała tak głupio się z tym czuje. W jaki sposób wypowiadacie swoje grzechy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co, a myślisz, ze ksiądz to co robi, jak się nie masturbuje to najwyżej ma dziewczynę, i co mam komuś sie spowiadać co też ma grzechy, a może więcej jeszcze jak ja, bo częściej się masturbuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mówię że zgrzeszyłam przeciwko czystości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To grzech więc trzeba się z tego spowiadać! Ale fakt...strasznie krępujące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To lepiej zachowywać czystość!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ania obciągara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie nie wypowiedzianych gr/zechów... zobaczcie filmiki egzorcysty ks Piotr Glas na youtube nie wypowiedziane gr/zechy wiążą nas z szatanem i ma on na nas haka przez to niestety każdy z nas jest gr/zeszny wyrwać z niewoli gr/zechu może nas tylko S/akrament Poku/ty dopiero wówczas odczujemy prawdziwy pokój serca i radość życia wiem to po sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego najlepiej jest mieć stałego...wtedy mimo wszystko jest łatwiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak często "to" robicie? Mnie zdarza się kilka razy w tygodniu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ephfibbackti1986tmqyy
a po co, a myślisz, ze ksiądz to co robi, jak się nie masturbuje to najwyżej ma dziewczynę, i co mam komuś sie spowiadać co też ma grzechy, a może więcej jeszcze jak ja, bo częściej się masturbuje Jasne http://minihttp.com/eHTy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie że tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początku tego nie robiłam bo nie wiedziałam że to grzech . Teraz się z tego spowiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale władzę odpuszczania grzechów Jezus przekazał apostołom, a przez nich wszystkim ich następcom: "Którym odpuścicie grzechy są im odpuszczone, którym zatrzymacie, są im zatrzymane". Poza tym spowiedź ogólna jest uboższa. Jeżeli zarówno spowiednik jak i penitent podchodzą do niej na serio, można naprawdę wiele skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio byłem u księdza i mu mówię "a i jeszcze wale konia" a on do mnie "a idź mi stąd gnoju jeden" :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spowiadacie się z picia spermy i obciągania ? bo bezgrzeszny seks to tylko pod kołderką bez światła !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ksiądz ktory jest gorszym grzesznikiem niż zwykły człowiek, to komu się spowiada? następnemu grzesznikowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgodnie z dziejami apostolskimi - od 2:17 - miały być ukazane znaki na ziemi, w czasie "ostatecznym". Dzięki technice można je zobaczyć z, zachęcam do studium wierzących i „wątpiących”- https://www.youtube.com/watch?v=SLQZ2AtJTrA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"(Przebaczajcie) sobie nawzajem, jeśli ktoś ma powód do skargi przeciwko komu. Jak Chrystus odpuścił wam, tak i wy "( kol.3.14 )" - ale czy jedno wyklucza drugie? przytoczone przeze mnie to też Słowo Boże :) A pozostałe wersety to Sary Testament, więc bardziej dla wyznawców judaizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak...ale jak to wszystko wyklucza spowiedź indywidualną? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martyna, a Ty wciąz to samo...jesteś nudna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej od razu zademonstrujcie jak to robicie, ksiądz też musi mieć coś z życia a nie tylko gospodyni na widoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się wcale nie spowiadam od 6 lat w kościele mnie nie było. A co do pytania autora no weź a myślisz, że ksiądz taki święty i się po jajach nie podrapie? A jak się podrapie to i poczochra i tez ma grzech ale się nie przyzna na światło dzienne jego grzeszki wychodzą dopiero wtedy jak się do dziecka przyssie i dzieciak wszystko wygada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezus wypełni prawo wiec stery testamen katolika juz sie nie liczy Przebaczajcie) sobie nawzajem, jeśli ktoś ma powód do skargi przeciwko komu. Jak Chrystus odpuścił wam, tak i wy "( kol.3.14 )" przebaczanie a spowiedź to sa dwie różne rzeczy i to pisze ze mamy przebaczać jak Jezus nam przebaczył w spowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weźmijcie Ducha Świętego! Którym odpuścicie grzechy, są im odpuszczone, a którym zatrzymacie, są im zatrzymane (J 20,21-23). Dlatego też kto spożywa chleb lub pije kielich Pański niegodnie, winny będzie Ciała i Krwi Pańskiej (1 Kor 11:27). tu Jezus wyraźnie mówi do apostołów żeby odpuszczali grzechy lub nie odpuszczali i jak to ma sie do starego testamentu ktury nas juz nie obawiazuje bo Jezus je wypełnił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie jest napisane w Biblii ze nie mozna sobie sprawiac przyjemnosci? w ogole moze spowiadacie sie tez z jedzenia czekolady czy picia piwa??? normalnie to co powie ksiadz jest dla was swietsze od tego co mowi Biblia? nic tylko sie biczowac bo to takie katolickie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×