Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sasasasasasasasa

stare bajki i kreskówki - pamiętacie?

Polecane posty

Gość sasasasasasasasa

Zastanawia mnie, czy pamiętacie bajki i kreskówki, które leciały w tv jeszcze jakieś 10 lat temu... Pamiętam Bajkowe Kino na tvn, zawsze po szkole szybko biegłam do domu, żeby zdążyć na bajki :) moimi ulubionymi były "Mikan, pomaranczowy kot", "Pokemon", "Inspektor Gadget"... ehh to były cudowne czasy Teraz już takich bajek nie ma, wszędzie pełno przemocy, dzieci zamiast oglądać wesołe kreskówki, to zabijają wirtualnych ludzi w grach komputerowych;/ chciałabym się cofnąć w czasie i znowu mieć 8 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też pamiętam Inspektora Gadgeta! :P Pokemonów nie lubiłam. Tabalugę, Misia Uszatka za to uwielbiałam :) a Muminków to w ogóle nie oglądałam, bo się bałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwwwwwwwwwww
ja pamiętam Generała daimosa i jeszcze taki jeden o siatkarkach cos w stylu Anioły czegoś tam chyba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasasasasasasasa
Ja z moimi braćmi to się nawet bawiłam w niektóre bajki... np. w kapitana planete, moj zywiol to byla woda :D bawilismy sie tez w pokemony, w czarodziejke z ksiezyca... ile ja bym oddala, żeby znowu być znowu beztroskim dzieckiem ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sailor Moon............
uwielbiałam to ❤️ Candy, Zorro, Tygrysią maskę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokręconaaaa
A pamiętacie jeszcze tą bajkę na tvn o kotach? Nie pamiętam tytułu, te koty to Mungo, Cleo i jeszcze paru co nie pamiętam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasasasasasasasa
To był "Łebski Harry" :D ta bajka była podzielona na dwie części, jedna była o rudym kocie Harrym, a druga była o kotach ze śmietnika, jeden z nich nazywał się Mungo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitaa
witam! mam gorącą prośbę o mobilizację... ;) szukam bajki... starej świątecznej bajki, nie pamiętam z niej zbyt wiele niestety... pamietam tylko pewne motywy, np. świety Mikolaj uwięziony w klatce z lodu, dookoła niej jakieś postacie złapały się za ręce i klatka stopniała, uwalniając Mikołaja... pamietam też kwiatki który miały na sobie warstwe lodu.. i były pod nim uwięzione.. czy ktoś w ogóle kojarzy, tytul, cokolwiek... szukam jej od dawna... byłabym bardzo wdzięczna za jakąkolwiek pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EEEE to ja inne czasy pamiętam
ekran z bratkiem,zwierzyniec,pora na telesfora, latający holender klub niewidzialnej ręki TOO BYLY DOPIERO CZASY !:D a z dobranocek Jacek i Agatka Lis i sroka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hohohoohlalalala
bałwanek Buli czarodziejka z księżyca yataman i niesmiertelne smerfy (smurfy jak kto woli)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hohohoohlalalala
Mintaja ja też się bałam muminków przez Bukę ona była zaj******** straszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syllwuśka
a pamięta ktoś bajke '' Eek the Cat'' chyba jakoś tak, o kocie Eeku takim fioletowym i był tam też pies sharky :) albo kolejna bajka ''Artur''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syllwuśka
te bajki leciały na tv4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he eh ale ja stary juz jest
-em ...uuuuu kiedy byłem mały to był tylko program I a kiedy pojawił sie program II to trzeba było miec specjalne przystawki takie czarne pudełka i sie tym przerzucało na 2-kę i ta dwójka leciała tylko w wekendy :D jeeeeeeeeeeeeeeeeee jaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mackil
Ej pamiętacie taką bajke że trójka dzieci 1 dziewczyna i dwóch chłopaków mieli super moce i morfery i mieli jakąś bazę w strasznym domu w którym był gościu podobny do elvisa,wilkołak ,frankenstain.Coś do power ranger podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuba3814
a kto pomięta o mbc (mbsi) to stara baika i chyba tylko ja jąpamiętam wiec prosze o rade rzeby znowu było to na disneixd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izafi
A czy pamięta ktoś może bajkę, w której białowłosy chłopak imieniem chyba Alex szuka wraz z przyjaciółmi jakichś magicznych kamieni? Pływają wielkim statkiem, jest z nimi stwór zwany Małpoptakiem - taka małpa latająca po prostu ;P Jest ciemnoskóra druidka. Bajka stylem jest podobna do bajki "He - man" , jeśli ktoś taką kojarzy. To była cała seria, nie jeden film, ale nigdzie go nie mogę znaleźć ;( Jeśli ktośby ją znał to będę wdzięczna za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a taka o duchach? duszki, chyba 3 byly, jeden mieszkal z taka babcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedna duch-dziewczynka, jeden w okularkach a jeden taki zwykly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ogladalam smerfy, kubusia puchatka, muminki, krecika, misia uszatka, gumisie, Tabaluge, czarodziejki z ksiezyca, odlotowe agentki, tego pingwina takiego, sasiedzi i duzo innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia913
MUMINKI Fraglesy! Cudowna podróż Nilsa Holgerssona :) Artura na tV4 maniaczyło się Kot Filemon Hoboczaki:D Kurcze było tego trochę ale sie nie pamięta już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sao_paulo
a pamiętacie może bajkę o takim trojgu rodzeństwa: Jabłka, Buźka i Pyszczek? Mieszkali nad wodą w domach-statkach, było tam także dwoje rodzeństwa Kędzior i Czurpyna. W czołówce była taka rybka, która wypływała z akwarium połączonym z oceanem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do sao_paulo: To była Japka a nie Jabłka :) też pamiętam, poszukałam i znalazłam w internecie, że ta bajka to "I pies, i wydra"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gąska balbinka, jacek i agatka, gumisie, porwanie baltazara gąbki, pszczółka maja, krecik, reksio, lis i zając ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i mis kudlatek tez ogladalam:)a dzis juz jestem po 30 i czasami lubie obejrzec labolatorium Dextera:Dale to moj maly sekret:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelaX_0
Witam, Serdecznie polecam darmową aplikację dla dzieci: www.stempelkowo.j.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miało być wilk i zając ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×