Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sasasasasasasasa

stare bajki i kreskówki - pamiętacie?

Polecane posty

Gość Max1991
Witajcie! Ostatnio przypomniała mi się bajka którą oglądałem w dzieciństwie (lata 90'te) Nie mogę dojść jaki miała tytuł ;/ Może ktoś z Was będzie wiedział Oglądałem ją na kasecie VHS, z tego co kojarzę to mogło być kilka części. Były tam takie dziwne ptaki, które posiadały jakieś tajemnicze kryształy, piraci, którzy pływali takimi dziwnymi statkami, które żyły. Cały sens bajki był w tych kryształąch. Pamiętam, że nieraz te ptaki nosili w klatkach, gdzieś w jakimś starym mieście. Kurcze jak ktoś pamięta jaki to tytuł to będzie moim mistrzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a pamięta ktoś takiego biednego kaczorka, którego nikt nie lubił. Wiem tylko, ze był przejmujący i kiedys wpadł do studni i wołał o pomoc.... tak bardzo mnie to meczy, ale nie pamiętam żadnych szczegółow wiecej:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
była taka bajka "pani łyżeczka", ktoś pamięta? późne lata 80-te

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
był bajka chyba pingwin Um albo jakoś tak może ktoś pamięta,mi w tej bajce piosenka do gustu przypadła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latający_lew
Cześć :) Poszukuję starej bajki z mojego dzieciństwa - lata 90 :) Jedyne co pamiętam to to, że był tam latający lew (chyba nawet w czołówce) - latał sobie nad pustnią i innymi krajobrazami chyba też. I nie była to kreskówka tylko jakby film animowany (serial). I nie chodzi o "Niekończącą się opowieść". Serial był emitowany w telewizji siatkowej. Szukam go już parę lat i nie mogę za cholerkę znaleźć. Nikt też z moim znajomych mi nie jest w stanie pomóc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje anime z lat 90 to dragon ball :) kochalam normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbialam tajemnicze zlote miaska. Oczywiscie czarodzirjka z ksiezycia i niezapomniana polonia1 jattaman i te sptawy ;) i wszystkie bajki disneya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiowy despota
Piaskowy dziadek to najlepsza bajka ever

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mackil
A ktoś pamięta taką bajkę o tytule Carlos i tam był taki grubas hawajczyk co się w byka zamieniał i papugę miał i jakimś dziecią pomagał jeśli ktoś pamięta tp proszę o tytuł lub link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to był czasy
Ja pamiętam świetną kreskówkę z mojego dzieciństwa (lata 90) : "Motomyszy z Marsa". Uwielbiałem ją. 3 myszo - ludzie jeżdżący na motorach i walczący z mafią którą przwodził kosmita. Ów kosmita nosił ludzką maske i czasem jak mu spadała to miał taką rybia twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1947
A pamiętacie taką bajkę jak szkieleciaki? to było coś. Tylko na VHS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ry
Piraci mrocznych wód czy jakos tak :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mackil
A pamiętacie "Power Stone" leciało na tvn ale teraz po polsku to ciężko znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turkuć
Power stone to było anime na podstawie serii gier automatowych/konsolowych o tej samej nazwie. Leciał kiedyś na Polsacie. Widziałem tylko kilka odcinków bo o słabych godzinach leciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XSawier
JAk sie nazywała taka bajka ... chyba na TVN byl gościu z kijem i był ślepy Bajka była mroczna jakiś gościu z czaszką też mi sie kojarzy wiem ze ten bohater głowny miał białe oczy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pamiętam też tomek guzik jeździł ta swoją lokomotywa i jakaś smoczyca nie lubiala go ;-) zwierzęta z zielonego lasu,kapitan z,odwrócona góra, przypadki zwierzo jeża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebix27
Nie Tomek. tylko Kuba Guzik, Tom i Jerry, Dragon Ball, Gęsia skórka na Jetix, laboratorium Dextera, Oggy i Karaluchy, Świat Według Ludwiczka, Flinstonowie, Dzieciaki z Klasy 402, Wunschpunsch, Ach, ten Andy! To było coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NocnaPegazka
A zna ktoś taką starą chińską bajkę niestety nie pamiętam zbyt wiele ale poświęce cały tydzień nawet żeby ją znaleźć zaczyna się tak jakoś dziwnie że niby bohater jest ze swoją mamą i wjakiejś owalnej formie a potem z niej wychodzi i coś . . . a w jakimś odcinku jej/jego kolega zjada 2 ''pomarańcze'' magiczne symbolizujące Jing i Jang i mu wyrastają skrzydła zna ktoś może???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NocnaPegazka
latający_lew może ci chodzi o MagiNation ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porwanie Baltazara Gąbki uwielbiałam. Przygody rozbójnika Rumcajsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie:) spedzilam dosc sporo czasu na szukaniu bajki ktorej tytulu juz nie pamietam a strasznie mi sie podobala..chcialabym puscic ja mojemu dziecku. To byl mis ktory robil mikstury mial paczke znajomych pszczole, slimaka ktory wewnatrz skorupy mial jak w domu i wszyscy sie do niego miescili. Chcial uratowac wies przed ogromnym smokiem ktory stal pod domem babci i domagal sie miesnych kulek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×