Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Staż z urzędu pracy

Polecane posty

Gość gość

Dostałam od urzędu pracy skierowanie na staż i zadzwoniłam do niego i kazał mi przyjść na kilka godzin do pracy czy mi się będzie podobać itd później kazał mi przyjść w Boże Ciało do pracy i zapłacił mi 100zl a nadal nie wypisal mu tego skierowania a do poniedziałku mam go oddać czy ten pracodawca zgodnie postępuje według prawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za 900 zł chcesz być parobkiem u kogoś, nap*****l dzieci i w chuj dostaniesz pieniędzy za darmo (500+), teraz nie opłaci sie pracować, dużo więcej rozmnażająca się patologia dostaje za darmo jak osoby uczciwie pracujące, w naszym kraju teraz do królice i złodzieje zyją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko te 500+ będziesz mógł dostawać aż dziecko nie osiągnie 18 lat i nie przekroczy zarobek na jedno dziecko ok 800zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to się nie robi jednego, tylko nap******i się z 6-10 i do 18 lat najmłodsze to będzie mieć ok. 55 lat, pójdzie na 10 lat do pracy i dostanie emeryturę. A po huj orać 35-45 lat za 1200 zł jak wystarczy 10-15 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nawet jak nie przepracuje dnia, to wtedy będzie stara, schorowana i mops da jej zasiłek socjalny stały, do tego zasiłki docelowe na leki itp. gdzie wcale nie będzie mniej niż emerytura po 40 latach pracy, bo 1200 zł najniższej krajowej to emerytura wyniesie z 600 zł. po 40 latach pracy. CZY WARTO W TYM PIERDOLONYM KRAJU PRACOWAĆ. NIE. Jak już ktoś chce pracować to trzeba wjeżdżać z kraju. Tutaj to teraz tylko wypada pierdolić się i rozmnażać jak królice. Na tym najbardziej sie wychodzi na plusie. dzieci dorosną do 18 lat i niech robią powtórkę z historii tj. dalej sie rozmnażają, a głupi pracujący niech orzą 40-60 lat jak glupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślicie że te 500+ starczy na potrzeby dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj ludziska, przejeda sie ci ktorzy pykaja dzieci pod 500, mam nadzieje ze to nie wiecej jak 1000par w kraju. nawet jesli nie bedzie przedterminowych wyborów to nasz budżet tego nie wytrzyma za długo. ale jesli po trupach do celu, to beda nas zadłużać pisiory żeby było na obietnice wyborcze. za 3 lata po pisie zostanie swąd jak po psiej kupie, skończy się wasze 500plus i zostaniemy z jeszcze większą dziurą budżetową i zadłużeniem zagranicznym. x x a swoją drogą niesłychane, jesli z telefonu wpisuje w posta "pis" to od razu konwertowane jest na "PIS". na czyich usługach funkcjonuje to forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze mi powiedzial że jak pójdę zaniesc skierowanie do up to żebym nie mówiła że pracowalam u niego przez dwa dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu pyerdolenie o 500 plus zamiast merytorycznych postów i rzetelnych odpowiedzi. Ten pracowyzyskiwacz ewidentnie łamie prawo, zatrudnił cię na czarnucha, bez umowy. I dlaczego nie podpisał tobie od razu tego skierowania? Pewnie szukał parobka do pracy w sklepie w święto i znalazł ciebie naiwną. Dobrze, że chociaż wypłacił te 100zł. Ale potraktuj to jako życiowe doświadczenie i na drugi raz nie podejmuj pracy/stażu bez umowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za to p********ie sie niestety dostaje 500 zł od zrobienia jednej sztuki, a tu masz, za pracę została zrobiona w wuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co mam zrobić jeżeli on mi nie podpisze tego skierowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do poniedziałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie podpisze to bedzie miał kary finansowe. Tobie nic nie grozi. Idz w pon do UP i powiedz jak sprawa wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile suma tych kar wynosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odbierz od niego papier czy będzie podpisany czy też w poniedziałek i powiedz w urzędzie jak cie potraktowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×