Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tajemnicza śmierć Magdaleny Żuk która wyskoczyla ze szpitalnego okna w Egipcie 3

Polecane posty

Gość gość

Nowy temat bo tamten zacina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i to jest patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z ciebie rośnie patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamknac temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co jest patologiom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestańcie tańczyć na jej trumnie, czekamy na rozwikłanie tej śmierci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli co??? pogrzeb byl to temat umarl???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś czyli co??? pogrzeb byl to temat umarl??? x została zamordowana w Egipcie, teraz czekamy na potwierdzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fiku miku, fiku miku i już Magda w moim pamiętniku. Jej siostra na pogrzebie super wystąpiła, super mini, jakby chciała powiedzieć, że ja tez nie gorsza laska od siostry, szkoda, że z gołym tyłkiem nie zaprezentowała się Tylko skojarzenia gorsze, siostra siostrze podobne. Ogólnie niesmak poczułyśmy, ja i moje koleżanki z akademika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Snilo mi się dzis to jak mówiła 'M' na filmiku tylko kto inny to wypowiadal, w okolo byly piramidy z cementu i tygrysy które zabijaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy badanie DNA było? Skąd wiadomo że to jej ciało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nastapilo zamiatanie pod dywan... Jak wyglada "zloty" od kaczorowskiej i kto to "zloty" przy zuk byl. Skonfrontowali go z matka kaczorowskiej? Bez wyjasnien sprawa zamknieta. Na slowo. To samo jaki to markus od kaczorowskiej jak mowi jej matka a kto to markus od zuk? Czyli dwa razy markus-zloty z wroclawia, ale nie maja nic wspolnego. Jak to rozumiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nad tą sprawą "czuwa" jakaś grupa z układu ludzi dawnych służb PRL-u oraz polityków, na nich nie ma mocnych, działają i mają zbyt wiele do powiedzenia w tej sprawie aby sprawa była wyjaśniona, prawdopodobnie nigdy nie dowiemy się prawdy, prawdę zabrała ze sobą do grobu ta nieszczęśliwa dziewczyna, zbyt wiele interesów by to naruszyło i zbyt wielu ludzi jest w to zamieszanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego lepiej nie zadawac sie z nikim, zero problemow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba cialo bylo cale ... juz nie zmyslajcie przy pogrzebie na pewno ktos to sprawdził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan   Khaled
Magdalena Żuk robiła mi rimming w Egipcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam dziś reportaż tego dziennikarza tvp.info, co pierwszy poleciał do Egiptu i robił wywiady i zdjecia. Wszystko było fajnie chronologicznie poukładane, szczególnie jesli chodzi o szpitale, godzina po godzinie. Ale była tam jedna rzecz która mnie zastanowiła. Otóż w tym drugim szpitalu, gdzie leżała po upadku, była utrzymywana w śpiączce farmakologicznej, czyli cały czas nieprzytomna. Lekarze określili jej stan jako ciężki, ale stabilny! No i po kilkunastu godzinach zjawia się Maciej z Polski. Po 1. to dla niej obcy człowiek NIKT Z RODZINY a wiec nie miał prawa jej odwiedzić na sali. Po 2. była w śpiączce, czyli nieprzytomna, więc jakakolwiek wizyta kogoś spoza personelu, nie miała żadnego sensu ani powodu. A on został wpuszczony do jej pokoju i jakiś czas z nią tam przebywał. Po co??? No i tu sedno, kilka godzin po jego wizycie jej stan nagle się pogorszył i zmarła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy wyniki sekcji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gdzie można ten reportaż zobaczyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:03 Znalazłam linka: https://www.youtube.com/watch?v=vozwXDXpAwY Ale tylko do reportażu, a wcześniej ten dziennikarz co siedzi w studiu opowiadał z kilkanaście minut o swoim "śledztwie" odczuciach, obalał kilka wątków, które na miejscu okazywały się niemożliwe, no i mówił też, że sporo teorii i nagłośnienia zrobili internauci. Że były też głupie teorie, ale generalnie dobrze że zrobiono szum, bo dzięki temu i nasze władze ruszyły to na najwyższym szczeblu i (co podkreślał) egipskie władze wyjątkowo się do tej sprawy przyłozyli i byli otwarci na współpracę, co się rzadko zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też to oglądalam, zapowiedź byla szumna ze wyjasnienie w reportażu co tak naprawdę się wydarzyło w egipcie, bylo to nazwane "egipska tajemnica". A niczego nowego sie nie dowiedziałam. Nie bylo omawiane ze powiedziała przez tel zgwałcili mnie, nie bylo tez komentowane ze zostala poturbowana w szpitalu. Nic nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz zamieciono, nawet konta na facbooku nic nie dodaja. Ludzie sie juz nakarmili, potem weszla sprawa Igora S i policji, ktora znowu dala sensacje ludziom, a za chwile bedzie nowa sprawa. O tej sprawie nikt nie bedzie mowil, no bo po co, przeciez zrobili z niej pania do taowarzystwa, wiec nie ma czego wyjasniac, dzialala w polswiatku i sama jest sobie winna, ze zajmowala sie czyms takim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×