Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tajemnicza śmierć Magdaleny Żuk która wyskoczyla ze szpitalnego okna w Egipcie 3

Polecane posty

Gość gość
http://www.tvn24.pl/raporty/magdalena-zuk-nie-zyje-smierc-polki-w-egipcie,1179 Zobaczcie jak Tvn zmanipulował rozmowę Magdy z Markusem: X Na nagraniu wideo z transmisji tej rozmowy widać jak Magdalena podniesionym, roztrzęsionym głosem, na granicy krzyku i płaczu mówi: - Idź do pracy. Ja nie wrócę stąd. - Wrócisz stąd. Musisz mi powiedzieć. Muszę mieć to informację - mówi Markus. - Oni trzymają... Nie umiem ci powiedzieć. - Teraz tak jak mi powiedziałaś, tak mi powiedz. Nic się nie bój. Ja mam kontakt z ambasadą Maciek [przyjaciel Markusa i Magdaleny - przyp. red.] po ciebie leci. Ktoś ci zrobił krzywdę tam? Co się stało? Co się wydarzyło? Powiedz mi Madziu i ja to zaraz zgłaszam. Zaraz Maciek u ciebie będzie. - Oni tu mają takie różne sztuczki. Zabierz mnie stąd. Oni mi tutaj coś zrobią. Zabierz mnie. - Zabierzemy cię. Maciek już po ciebie leci. Co oni robią? - Nie mogę mówić, przepraszam. - Musisz powiedzieć mi, skarbie. Proszę cię - apelował Markus. - Kochanie, to nic nie da. - Powiedz mi, ja to muszę wiedzieć, żeby cię chronić. Rozumiesz? W tym momencie odezwał się rezydent Mahmund: - Markus, cześć. Wydaje mi się, że to strata czasu. Będę dzwonił teraz do ambasady. Tutaj w Egipcie, dobrze? - Dobrze, a możesz poprosić Magdę, żeby włączyła telefon? - Magda, włączysz telefon? Bo Markus chce dodzwonić się do ciebie. Włącz swój telefon proszę. (http://www.tvn24.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Usunęli wszystkie kluczowe wypowiedzi oraz wypowiedzi są nie chronologiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie było identyfikacji ciała , egipcjanie mistrzowie balsamowania tak, że w grobie może być ciało innej osoby a Magdalena sprzedana i w Katarze zarabia ciężką kasę na ferajne a jak się wyeksploatuję trafi na pustynie dla kozojebców . Straszne jak państwo dba o nas. Ciekawe czy rodzina nie ma podejrzeń żadnych, ale sądząc po stroju siostruni na pogrzebie to Magda żyje. Dziwna taka miłość do geja po 40 dniach znajomości i taki drogi prezent akurat do arabow wyjazd , alibi wcześniej uszykowane jako wideo rozmowa , wyprzedaż ubrań , samochodu , oj dziwne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdy nigdy nie poznamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też zastanawia mnie że ona może żyć. Wczoraj mi to przeszło przez myśl i nie jest nieprawdopodobne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to właśnie te sztuczki o których mówiła. Może jasno powiedzieli jej jak to się może odbyć i już nikt jej nie będzie szukał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież ta jej matka jak udaje, że płacze na filmiku, to nie leci jej nawet jedna łza. Oni tylko nie chcą, żeby z niej wariatkę robili a to że nie żyje mają gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta matka ,na pogrzebie miała taki krwistoczerwony lakier na paznokciach, że aż raził w oczy i bardzo zwracał uwage na nich zamiast na trumnie, że tych mini u sióstr już nie wspomne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy było badanie DNA? A jeśli było to kto je robił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest jakiś pic na wodę fotomontaż. Ktoś chciał zarobić na filmikach i mu się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na filmikach, na wywiadach, na zbiórce etc. a kaska płynie, płynie, płynie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też tak chcę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a rodzina zidentyfikowala cialo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://f.kafeteria.pl/temat/f1/magdalena-zuk-zyje-wcale-nie-wyskoczyla-przez-okno-p_6778262 gość 2017.05.16 https://www.youtube.com/watch?v=zsjRYrX-1yg W 2:35 chyba rezydent z lekarzem wynoszą Magdę z pokoju, z którego nie chcieli jej wcześniej wypuścić? O 0:48 chowają do schowka obok stojaki, którymi niby zaatakowała pielęgniarkę? W 2:46 wraca lekarz z nadwyrężonym kręgosłupem? Co tu jest grane? Czyżby nie wypadła przez okno ze swojego pokoju, albo i wcale nie wypadła? gość 2017.05.16 O co tu chodzi?! Gdzie ona jest?! W tempie 0.25 widać dokładnie jak ją znoszą na dół‼ gość dziś Gdzie jest Magdalena Żuk?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nom, najbliższa rodzina na pogrzebie, to chyba najwiecej czasu złożyła na przygotowania, ale własnych "kreacji" i dodatków. A siostrzyczka to wzbudziła nie małą sensacje, czyżby się chciała wypromować dla jakiegoś agenta z nocnego klubu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co porabiaja markusy jakos cicho o nich- i ten caly zloty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukaja kolejnych blondynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co tu taka cisza wymiekacie juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezus maria, a co was to osobiście obchodzi? Nie żyje to trudno. Zajmują się tym odpowiednie służby. Dochodzenia polskich użytkowników internetu przyprawiają o śmiech. Zwykłe gdybanie i snucie bóg wie czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzi nam o ukaranie winnych i uratowanie kolejnych blondynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie jestescie w stanie zrobic cienkie bolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13,42 pewno , ze nic nie zrobimy , ale Magda żyję ,sam wywiad mamusi u rutkowskiego to jakie oko matka miała zmalowane , b dziwne a jak Magda leży koło drzwi w hotelu to zauważcie jak ma włosy dokładnie wyczesane akurat człowiek po narkotykach tak by się uczesał dokładnie . Mogła też mieć dublerkę . Pogrzeb to był jeden lans rodzinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za ładna by została zabita jak może zarabiać , ocknijcie się to jedno oszustwo z tym jej zgonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez tak moze byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli co teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to by była niezła sztuczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×