Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Joanna301211111

TANI NOCLEG W PARYŻU!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość Joanna301211111

Witam Serdecznie!! Chciałabym spędzić weekend w Paryżu.Lecz kompletnie niewiem co z zaakwaterowaniem. Bardzo prosze o jakies propozycje TANICH noclegów w Paryżu!! Oraz dla tych którzy byli juz na wycieczce w tym przepieknym miescie prosze o jakies rady dotyczace Paryża. czy jest tam drogo? jak z komunikacja publiczna tam? prosze o rady!! POZDRAWIAM SERDECZNIE ASIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madoxg
albo w parku na ławce albo pod wieza Eiffla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komunikacja miejska w miare tania - metro prawie wszedzie dojezdza. A odnosnie noclegow - masz siec hoteli Formula1, etap hotel.. Tanie i zadowalajace ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna301211111
haha dzieki bardzo w ostatecznosci skorzystam:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anatewka
holel Formule 1 lub Premiere Classe - tylko tego szukaj raczej pod paryzem w centrum ich nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna301211111
a moze jakies hostele? chodzii mi o cos naprawde taniego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdasdasd
sama jedziesz do tego Paryża ? ja zawsze marzyłam żeby tam pojechać ale nie mam z kim i dupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna301211111
to jedź ze mną! Tylko znajdź jakis fajny taniiii nocleg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anatewka
no i metrem wszedzie sie dostaniesz, ew kolejka RER na obrzeza. wykup tzn karnet to jest chyba 10 biletów -zawsze bedzie taniej. W ramach jednego biletu mozesz sie dowolnie przesiadac na roznych stacjach w roznych kierunkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anatewka
premiere classe jest tanie. pokoj z lazienka calkiem przyzwoite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anatewka
bo w formule 1 to masz ogolna toalete z tego co pamietam, byl co prawda tanszy od PC ale nigdy sie tam nie zatrzymalismy wlasnie z powodu wspolnych toalet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna301211111
dziekuje bardzo anatewka za pomoc. a gdzie znajduje sie to premiere classe ? gdzies blisko centrum czy daleko? nocowalas tam kiedys? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna301211111
i jaka stawka okolo za dobe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anatewka
ta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anatewka
sorry, zle mi sie kliknelo, tak czesto korzystalam z PC zwłaszcza jaki jechalismy gdzies dalej na wakacja i po drodze nocowalismy. W centrum nie znajdziesz, pod paryzem predzej, bo to wlasnie hotel dla takich osob przjazdem, na chwile. :) stawki nie pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anatewka
poszukaj w googlach, znajdziesz dogodna lolalizacje, sa nawet zdjecia. Pokoj jest naprawde przyzwoity ... a łozka sa super wygodne, choc to moze akurat wynikało z tego ze bylismy zawsze poteznie zmeczeni. Mozna tez wykupic sniadanie, fajne 'samoobsługowe' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam www.noclegiparis.pl Cena to 25€za dorosłego za dobę a za dzieci 17€ Super warunki,nocleg w domu ,ogród ,miejsce parkingowe POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betko
a co z biletami? Nie zawsze są tanie i trudno je rezerwować. Jeśli wciąż szukasz swojej ulubionej strony dzięki której złożysz zamówienia i dokonasz rezerwacji na tanie loty, koniecznie zajrzyj na http://bilety-lotnicze-online.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rownież polecam www.noclegiparis.pl Świetne warunki i mili gospodarze i bardzo pomocni. Polecam nie będziecie żałować . Klaudia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monicj5646
ale do noclegu trzeba się jeszcze dostać... my jechaliśmy z przewoźnikiem lukasexpress, mogę polecić, dla zainteresowanych podaje ich fb https://www.facebook.com/lukasexpress/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze szukam na Booking.com Tam poszukuje na przykład noclegów podczas wyjazdów służbowych. Tu znalazłam bardzo przytulny Hotel Diament w Zgierzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×