Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

To już szczyt bezczelności, że przechodzone niedziewice widzą problem w każdym,

Polecane posty

Gość gość

tylko nie w sobie. Dały z siebie zrobić materac dla wybitnie atrakcyjnych i wybitnie tępych bad boyów i amantów, potem mamią porządnych facetów, manipulują, wmawiają, że są największą miłością, choć stany emocjonalne wywoływane przez bad boyów były niepomiernie silniejsze, a potem plują się do wszystkich i widzą nienormalność w każdym kto ma na tyle zdrowego rozsądku, że z miejsca je skreśla. To już jest chore, szczyt bezkrytycyzmu wobec siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez sie z tym zgadzam.a najciekawsze jest to ze takie puszczalskie trafiaja na fajnych facetow jesli chodzi o meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatni komentarz - 100% prawdy. mam kilka znajomych, które nieźle dawały jakiś czas temu. jedna tak dobrze dawała d**y szefowi, że dostała samochód służbowy. inna dała sobie zrobić palcówkę na imprezie...prawie na moich oczach... i wtedy sobie myślałam "skończą samotnie i marnie, albo najwyżej z jakimś zdradzaczem roohaczem. a ja znajdę dobrego faceta i założę fajną rodzinę". niestety jest odwrotnie. one mają naprawdę fajnych mężów (żadnych bad boyów), mają dzieci. a ja jestem sama. tylko raz na jakiś czas uderza do mnie jakiś beznadziejny osobnik chcący się zabawić (swoją drogą nie rozumiem, dlaczego przyciągam takich typów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×