Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cOOle at home TM

Tomasz Hajto nie spędził ani minuty w więzieniu za zabicie kobiety na pasach.

Polecane posty

Gość cOOle at home TM

Tak wyglądają bezstronne sądy w Polsce wobec bezsprzecznej winy. Jak widać zmiany w sądownictwie są potrzebne, żeby w przyszłości nie dochodziło do takich rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jednak są tu stulejarze z F23 :D Dlaczego chooyo się nie odezwałeś jak o to pytałem? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cOOle at home TM
Zajęty jestem rypaniem moherów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy to było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak samo plywaczka Otylia Jedrzejczak nie spedzila w wiezieniu ani minuty po zabiciu wlasnego brata, skasowala go na drzewie w wypadku samochodowym, zamiast walnac w drzewo strona kierowcy to walnela strona pasazera i zalatwila brata na miejscu. Leszek Kuzaj kierowca rajdowy tez ani minuty w wiezieniu a skasowal 4 kibicow na rajdzie jak wypadl z trasy. Gdybym to ja zrobil to co hajto jedrzejczak czy kuzaj to bym gnil w pierdlu ale ze sa to znane osoby z wplywami i kontaktami to zero konsekwencji. To sa wlasnie podwojne standardy polskich sadow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mają kasę, to mają wolność i święty spokój od kar. W tym kraju za kasę wszystko można kupić 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 100% racji. A przy jędrzejczyk szczytem hipokryzji było, jak robiła z siebie jeszcze ofiarę i ludzie jej! mieli współczuć bo straciła! brata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dasz sędziemu 50 tys zł to masz zapewnioną bezkarność i wolność. Właśnie dlatgego sportowcy, aktorzy, muzycy itd. są "niewinni" i wszystko im uchodzi na sucho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki tomasz stockinger pare razy nawalony w 3 doopy rozwalal sie samochodem i co mu zrobili? Oczywiscie goovno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się tylko dziwię jak ci ludzie mogą spokojnie żyć. Bo więzienie to chociaz by była jakas kara dla sumienia, a tak to żadnej kary. Nawet ich własne sumienie nie zżerają, w końcu kogoś zabili, dobra wiem że nie celowo, ale odebrali komuś zycie i zyją sobie szczęsliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to są mendy. Bez uczuć, bez samokrytycyzmu, bez poczucia winy. Oni coś zrobili źle? A skąd, przecież oni są idealni i bezbłędni. Policjanci, aktorzy, muzycy, a szczególnie politycy. Egoiści i zadufane buce, które nie liczą się z nikim i niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie wkurzalo z jedrzejczakowa ze po zabiciu brata nagle wielka celebrytka sie stala, brylowala po roznych programach w telewizji itp i jeszcze wielce uhahana wszedzie byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piszcie kto jeszcze znany cos nawywijal i govvno mu zrobili, ja np. Kojarze ze ta piosenkarka Kora zlapana z narkotykami co niby wmawiala ze to nie jej tylko przesylka na jej psa byla adresowana:D oczywiscie goovno jej zrobili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No właśnie pamiętam to, że zaraz po wypadku było że nie mogą jej przesłuchać i cackali się z nią jak z jajkiem, bo ona miała taką traumę i doła, a niecały miesiąc później ktoś nagrał filmik jak poszła na jakiś bankiet taneczny i ze znajomymi rechotała jak głupia. Szybko jej trauma po smierci (zabiciu brata) minęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze była taka modelka koło 40tki, co też po pijaku za kółkiem nawywijała, a zamiast kary to show na tym robiła. Taka co oczy miała zeza na boki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Syn Wałęsy doznał pomroczności jasnej (nie ma takiego terminu w prawie). Sąd oczywiście przyklepał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaruzelski, Kiszczak, dożyli spokojnej starości i nie ponieśli żadnych kar 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mlody zientarski tez sie fura rozbil, udar mial czy cos i chyba tez tak kogos zabil przy tym i bodajze po narkotykach byl i oczywiscie govvno mu zrobili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś mlody zientarski tez sie fura rozbil, udar mial czy cos i chyba tez tak kogos zabil przy tym i bodajze po narkotykach byl i oczywiscie govvno mu zrobili x młody dziennikarz, podobno jego przyjaciel tu doszło do totalnego przekretu, bo swiadkowie mówili że to Ziętarski prowadził jak idiota, a po wypadku, szybko na miejsce kierowcy przesunięto tego dziennikarza i zwalili że to on prowadził - zmarły się nie obroni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×