Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

UKRADLI MI AUTO :(

Polecane posty

Gość gość

Co za skur ... ukradli mi auto. Mam a właściwie to miałam nietypowe auto do jeżdże nia a dokładnie tzw. minicar czyli lekki czterokołowiec którym można jeździć bez prawa jazdy z maksymalną prędkością 45 km/h. Jakoś prawka nie zrobiłam chociaż jazda idzie mi bardzo dobrze. Na ten samochód zdecydowałam się w momencie gdy urodziło mi się dziecko i niestety jest od urodzenia chore (ale to już inna dłuższa historia) i dowożę je codziennie na rehabilitacje i do szkoły. A tu jakieś łobuzy zawinęły mi auto, które jest mi niezbędne do codziennego funkcjonowania. Muszę szybko uzbierać kasę na inne auto tego typu bo bez auta ani rusz. Bardzo proszę o pomoc wszystkich, którzy zechcą mi pomóc uzbierać kasę. Nie chcę od Was pieniędzy ale mam sposób w jaki możecie mi szybko pomóc. Jeśli ktoś ma tak dobre serce to prosze napisać na w komentarzu swojego maila a ja napiszę w jaki sposób można mi pomóc bez wpłacania kasy. Oczywiście wszystko legalnie bez żadnej ściemy. Z góry dzięki. Marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez potrzebuje auto,tez mi ukradli .preferuje kolor srebrny marka bmw ewentualnie golf a jak nie to pieniadze na konto tez mile widziane najchetniej w dolarach lub euro,mam zlamany palec i rehabilitacja bedzie dluga i kosztowna ,zwracam sie do ludzi z dobrym sercem,emeryci juz duzo nie potrzebuja wiec tez na nich licze a i beda szczesliwi ze mogli komus potrzebujacemu pomoc,na jedzenie tez mi brakuje o ubraniu nie wspominajac ale za paczki z gory dziekuje wole przelew pieniezny bo wiadomo ze paczki sa ciezkie i mozna sobie jeszcze krzywde zrobic .......z gory dziekuje Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania jak potrzebujesz rzeczywiście pomocy to załóż swój temat a nie wier ... mi się na mój ! Dla mnie to problem być bez auta bo nie mam jak dziecka wozić czy to tak trudno zrozumieć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słowa zrozumieć łatwo, ale po cholerę zakładasz temat na forum, to już nie bardzo. Bredzisz coś o tłumaczeniach na prywatnego maila, a żadnego własnego nie podajesz. Uskuteczniasz chory bełkot, a nie dyskusję o konkretnej pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza wszystkim, auto które opisujesz, jest droższe od najtańszej wersji normalnego samochodu. Może zacznij od zrobienia prawa jazdy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdzie w ostatnim czasie nie skradziono takiego auta na terenie Polski. Sprawdzona informacja z b pewnego źródła,ktorego nie moge zdradzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś łowi adresy @ mała pomoc - na przynętę pt. "wyślę na maila zdjęcie moich cycków" złowisz więcej frajerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×