Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DługowłosyMotocyklista1981

Uprawiałem sex ze 112 dziewczynami o to statystyki

Polecane posty

Najmłodsza 16 lat najstarsza 44 Minetkę robiłem z 89 dziewczynami Loda robiły mi 67 dziewczyny Anal 23 dziewczyny Hiszpan 78 lizałem tyłek 16 Kolor włosów Rude 18 Blondynki 36 Inny kolor 58 A o to statystki urody 10/10 -1 9/10-12 8/10-28 7/10-34 6/10-32 5/10-4 4/10-1 3/10-0 2/10-0 1/10-0 Proszę zwrócić uwagę na fakt ze nigdy nie schodziłem poniżej czwórki. Przekrój społeczny: najbogatsza-kierownik w banku najbiedniejsza-bezrobotna Inteligencja: najmądrzejsza- Dr hab na uniwersytecie najgłupsza-szkoda gadać Stan cywilni: Mężatki 23 zaręczone 2 rozwódki 38 wdowy 3 panny -55 trójkąty 6 czworokąty 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluję Tobie. Jesteś prawdziwym mężczyzną a ja do Ciebie jestem nieudacznikiem bo nie uprawiałem seksu :( Musisz być bardzo atrakcyjny albo bardzo bogaty. Jeszcze raz gratuluje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bezrobotna wcale nie musi być najbiedniejsza. sama jestem w tej chwili bezrobotna - na własne życzenie, a jestem przekonana, że moje oszczędności (plus mieszkanie i samochód) plasują mnie w czwartym kwartylu jeżeli spojrzymy chociażby na ludzi czytający ten portal. dr hab. też wcale nie musi być najmądrzejsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krowa co ryczy mało mleka daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×