Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Widziałem jak chłopak szarpał dziewczyne ZAREAGOWAŁEM czy dobrze zrobiłem?

Polecane posty

Gość gość

Witam, tak jak w temacie dzisiaj idąc z przyjaciółką widziałem że jakiś małolat szarpie dziewczyne pewnie w jego wieku co nie zmienia faktu że było to s************e zachowanie. Więc podszedłem do nich i spytałem się dziewczyny czy wszystko okej. Odpowiedziała że tak ale widać było że była strasznie wystraszona wtedy małolat powiedział że to nie mój interes i mam wypierdlać... w tym momencie się we mnie zagotowało i nie wytrzymałem widząc sam fakt że typ szarpał dziewczynę gdzie nie powinien nawet ręki unieść na nią a co dopiero ją szarpać. Spytałem czy Kolega ma jakiś problem odpowiedział Tak więc jeszcze raz w*********j stąd już naprawdę nie wytrzymałem dostał dosyć solidnie pięścią w twarz wywrócił się i powiedział że mi nie odpuści mam 21 lat on z 17. Powiedziałem jeśli jeszcze raz zobaczę cie kolego chociaż na ulicy lepiej omijaj mnie łukiem a jak zobaczę że szarpiesz jakąkolwiek dziewczyne na uderzeniu w twarz się nie skończy wtem nagle wielki 17 letni kozak powiedział że pójdzie na obdukcję i poda mnie na policje za to że go pobiłem. Miłe było zaskoczenie gdy dziewczyna mnie przytuliła i podziękowała że go odciągnąłem od niej. Ale teraz mam taki stres że typek naprawdę może podać mnie za to na Policje jednak fakt typek młodszy a ja starszy ale dostał za mega s************e traktowanie dziewczyny jak śmiecia. Teraz pytanie do was czy coś może mi za te pobicie grozić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie odważy sie bo działałes w obronie małoletniej. Ona przeciez jest swiadkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×