Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wlasnie przeczytalem artykul na wp najwiekszym uwodzicielu prl kalibabce

Polecane posty

Gość gość

I nie moge uwierzyc jakie te baby sa glupie :D uwodzil je obiecywal wieczna milosc po dwoch dniach okradal i znikal zostawiajac z brzuchem i bez grosza :D rany kolejny powod zeby wybierac dziewice bo albo sa tepe i naiwne albo daja sobie miernoty srac do pyska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hipokrates mial racje kobiety to gorszy gatunek bo zwyczajnie glupi... A tego kolesia to bym wykastrowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
celował w 16 latki i to takie ze "złych domów" które nie miały innego wyjścia bo uciekły z domu nie wyciągaj głupich wniosków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Celowal przewaznie w malolaty ale trafialy sie tez i i starsze co nie zmienia faktu ze kobiety to debilki... I przez to nie chce miec z nimi nic wspolnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój św. pamieci wujek też podobno taki był, był przystojny, miał dobry bajer celował w majetne kobiety, często nawet starsze i jak je obrobił to gubił je na mieście bo kazał jej iść po zapałki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten koles obnarzal glupote kobiet i widac jaki typ faceta je kreci: qrwiarz klamca oszust zlodziej bawidamek imprezowicz itd (hahaha qrwa zal :D) a pozniej wymagaja by jakis frajer sie z nia ozenil i wzial pod opieke ja i jej bekarta splodzonego z takim "mezczyzna"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha w ogole mi tych idiotek nie jest szkoda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×