Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani Czkawka

Właśnie wypiłam najlepszą herbatę ostatnich miesięcy! Aż mam łzy w oczach!Eilles

Polecane posty

Gość
Neptyk dziś chyba trochę tak skoro ma łzy w oczach przez herbatę. :D🖐️ Ja tez uwielbiam np. herbatę z róży bułgarskiej, ale nie taką sztuczną, perfumowaną w torebkach tylko prawdziwą-całe płatki, a nieraz kwiaty. Jednak nie zdarzyło mi sie wzruszyć hahahhah :D:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GGGB może nie jesteś herbatofilką albo nie znalazłaś jeszcze swojego smaku, kiedyś miałam po prostu odlot po wypiciu mentolowej, chyba Liptona, ale nawet wyszukiwarka mi jej nie znajduje :( to był 2007 rok ;( 😭 piłabym!! chciałabym umrzeć od zapicia herbatą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię też zwykłą miętową, ale mentolowa miała po prostu drugie dno... była taka bezkreśnie płynąca, no nie wiem jak to opisać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też przywiozłam z zagranicy :( to straszne, że w Polsce nie ma takich dobrych herbat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zieloną z prażonym ryżem piłam w restauracji sushi, nie wiem czy dokładnie ta sama, ale dobra była,za różanymi nie przepadam, nie lubię ani kompotów różanych, ani perfum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też bardzo tego żałuję. Byłam w tym roku w Paryżu na początku tycznia i kupiłam taki ładny płaszcz. Drogi bardzo, ale warty był swojej ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dagmar, zakryjesz nim swojego siusiaka?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Czkawka. Płaszcz wiosenny. Futra bym nie kupiła, bo po pierwsze za drogie, a po drugie boje się, że z prawdziwych zwierząt, a ja wolę być ekologiczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też bym nie kupiła nic ze zwierząt, to niehumanitarne, w czasach gdy mamy tyle innych, przyjemnych materiałów :) kupiłaś może coś w stylu trenchu? ( czy to już niemodne? nie wiem co się teraz nosi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czerwony kupiłaś? to będziesz się wyróżniać. Ja sobie wyobraziłam beżowy, taki typowy. Ale zgadłam, że trencz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×