Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WRAŻLIWOŚĆ U FACETA NIE JEST ATRAKCYJNA

Polecane posty

Gość gość

wiem to z autopsji; jestem bardzo wrażliwy a kobietom imponuje siła i agresja... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do czasu... :) W młodości może i tak... Ale jak się pierwszy, drugi, trzeci raz przejadą na takim tzw samcu alfa, to zrozumieją ;) Wiele kobiet dopiero z wiekiem zaczyna doceniać facetów wrażliwych i spokojnych, zwłaszcza jak wejdą w etap stabilizacji i zakładania rodizny... Wtedy tacy są najlepszymi kandydatami :) No ale niestety jest jak jest... Kobiety często ciągnie bardziej do takich badboyów... A że później cierpią, to już niczyja wina, w końcu same tak wybrały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny przygłup, który mili wrażliwość z wrodzoną i wypielęgnowaną PIERDOŁOWATOŚCIĄ ŻYCIOWĄ :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ex mr bonk dziś Na starość to nawet ŻYCIOWA PIERDOŁA jest lepsza od samotności :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ze z czasem madrzeja tylko sie po prostu starzeja i juz potem zadnej badboy nie wezmie, dlatego juz potem panny obnizaja loty i wymagania i lapia sobie grzecznego chlopca frajera ale i tak nie beda przy takim szczesliwe bo ciagle beda marzyly o badboyu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem pierdołowaty ale czasami jestem zakrzyczany przez idiotów... więc może na jedno wychodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Aż takich krytycznych przypadków nie biorę pod uwagę :D Ja mówię o tym, że wiele kobiet sama przyznaje, że kiedyś się uganiały za bad boyami, bo był dreszczyk emocji itp ale z czasem stwierdziły, że rodziny by nie chciały mieć z kimś takim... :) Zresztą nie każdy wrażliwy = pierdoła życiowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zresztą nie każdy wrażliwy = pierdoła życiowa x Kobiety tego nie rozróżniają. Maminsynek to to samo co mężczyzna opiekujący się swoją schorowaną i niepełnosprawną matką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Każdy spędza czas z ludźmi podobnymi sobie :). W twoim przypadku są to wyłącznie idioci :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahah... no moi znajomi to są idioci bo gadają dla samego gadania :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Ja wierzę, że są takie, które takie rzeczy rozrówniają... A takich, które nie rozróżniają bym się nie przejmował, bo są to kolokwialnie mówiąc pustaki, od których lepiej się trzymać z daleka ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Swoimi słowami potwierdzasz, że jesteś przygłupią pierdołą, której każda kobieta powinna unikać :P. Akurat baby bardzo uważnie patrzą na stosunek faceta do jego matki, bo ktoś im wmówił, że tak samo będzie zachowywał się wobec nich. Z całym szacunkiem, ale czego ma szukać kobieta u faceta zajmującego się wiecznie, pozbawioną samodzielności matką ? Fuchy BEZPŁATNEJ pielęgniarki :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No właśnie uważasz mnie za pierdołę bo szanuje swoją matkę i pomagam jej. Tak samo uważasz za pierdoły mężczyzn, którzy wspierają i szanują swoje żony. Potem takie jak Ty narzekają na swoje małżeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×