Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alicja WkrainieCzarów

WROCŁAW luksusowa restauracja

Polecane posty

Gość Alicja WkrainieCzarów

Witam! Czy znacie jakieś luksusowe restauracje we Wrocławiu, takie w których można zorganizować np spotkanie biznesowe lub spotkanie rodzinne, ale też zaprosić koleżankę lub znajomego na ważną rozmowę, tak by w spokoju porozmawiać, zjeść coś nietypowego lub napić się wina? Szukam miejsca, w którym można komfortowo odbyć rozmowę z potencjalnym klientem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mennicza Fusion, czy jakoś tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cesarsko-Królewska - skoro tak się nazywa, to musi być luksusowa. Poza tym we Wrocławiu jest jakaś Piwnica pod Baranami, ponoć najstarsza nieprzerwanie czynna restauracja na świecie - więc też na 100% luksus i pasowałoby do drętwych biznesmenów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba ci się piwnice pomyliły :D a cesarsko-królewska to jest taka tylko z nazwy niestety, menu mocno do tej nazwy nie dorasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arti1
We Wrocławiu znam jedną spokojną, luksusową restauracja w której można porozmawiać i bardzo przyjemnie spędzić czas w wyjątkowej atmosferze, gdzie kelnerzy dbają o każdy detal, dobierają wino do wybranej przez nas potrawy, a same potrawy są niezwykle wyszukane, przepyszne i podane w oryginalny sposób. Takim miejscem jest bez wątpienia restauracja-galeria Food Art Gallery, usytuowana na ul. Ks. Witolda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilaBw
Food Art Gallery czy to restauracja, winiarnia czy może galeria? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IgorSt
Odpowiedź jest banalna: 3 w 1 :) Restauracja - bo możesz zjeść tam przepyszne, bardzo oryginalne dania. Galeria - bo możesz obejrzeć zawieszone na ścianach obrazy lokalnych artystów. Winiarnia - bo cyklicznie organizowane są spotkania z sommelierem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fantasta
Ciekawą opcją są też spotkania tematyczne w FoodArcie połączone z degustacją, np. dzisiejsze spotkanie dotyczy północnych Włoch, a co za tym idzie do spróbowania będzie wiele win z tego regionu. Na szczęście organizatorzy postanowili wyjść chętnym na przeciw, bo poprzednie spotkanie odbyło się w czwartek a wiadomo jakie są poranki po degustacji win :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że warto, szczególnie jeżeli interesujesz się tą tematyką, co miesiąc jest spotkanie dotyczące czegoś innego, np w marcu dotyczy szampanów;) podczas takiego spotkania degustujesz 5 kieliszków różnych szampanów, 4 specjalnie dobrane dania, a przede wszystkim rozmawiasz z ludźmi, nawiązujesz znajomości. No chyba że wolisz siedzieć i nie rozmawiać to też możesz;) chodzi o to, żeby czas spędzić w stu procentach przyjemnie i relaksacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaisha
Jeżeli nie wiesz nic o winie to przecież nie uniemożliwia Ci to udziału w takim spotkaniu zawsze możesz wybrać się z chłopakiem czy koleżanką i potraktować to jako świetną formę spędzenia wolnego wieczoru, a przy okazji dowiesz się czegoś o winie i poznasz jego różne smaki, czyli uzupełnisz swoją wiedzę;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz odbyło się spotkanie dotyczące win libańskich, podobno coraz więcej osób chce w takich spotkaniach uczestniczyć i trzeba wcześniej rezerwować miejsca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio byłam tam na lunchu, jestem pod wrażeniem obsługi i jakości potraw. Za 3 dania (bardzo oryginalne!) zapłaciłam 39 zł, a obsługa jest taka, że czułam się jak najważniejszy gość tej restauracji:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jacek i Agatka na Nowym Targu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Gri
Wybieram się zobaczyć wystawę, która własnie się tam pojawiła "Światła miasta" bardzo utalentowanej artystki Justyny Pennards-Sycz, obrazy przedstawiają miasto widziane nocą, neonową grę świateł w tajemniczej odsłonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia3109
Restauracja Okrasa - nie jest związana ze znanym kucharzem Okrasą, ale jest spokojnie, fajny klimat i na pewno można porozmawiać http://restauracjaokrasa.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie ciekawym i godnym odwiedzenia miejscem jest OK Wine&Bar - fajny klimat, ciekawie urządzone no i co ważne ze smacznym winkiem! Polecam każdemu na randkę ale też i spotkanie biznesowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź do sphinksa w rynku niech zjedzą schoramę i spadają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zjedli i spadli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się kojarzy jedynie Food Art Gallery z luksusem :) może przez wzgląd na te potrawy, są naprawdę oryginalne i zaskakująco smaczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztoffffo
Najlepsi mistrzowie kuchni pomogli osttanio stworzyć album kulinarny Szczypta Luksusu, który jest również akcją charytatywną - dochód ze sprzedaży książki przekazany zostanie na rzecz fundacji Sukces wspierającej samotne mamy. Książka niebawem ukaże się w Empiku. Można zobaczyć gdzie pracują i do tej resturacji się wybrać, m.in. Mariusz Kozak z Food Art Gallery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwianka
Super inicjatywa, tam się bardzo dużo dzieje, są Lunche ze sztuką, spotkania z sommelierem i wystawy sztuki współczesnej, aktualnie Marceliny Groń "poziomy znaczeń" (do końca listopada), to jeden z odkrytych wrocławskich wielkich talentów, wybierzcie się zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EkspAnnaa
Jak dla mnie Food Art Gallery bije innych na głowę przede wszystkim tym, że posiada MENU BEZ GLUTENU, jako jedna z nielicznych w całym Wrocławiu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BinkowskaC
Na ważne spotkanie czy też spotkanie biznesowe na pewno nadaje się restauracja OkWineBar przy ul. Księcia Witolda. Restauracja elegancka, z świetnym jedzeniem. Do tego mają bardzo bogatą kartę win - nawet koneser win znajdzie tam coś dla siebie. Byłam w niej już chyba z 3 razy i za każdym razem wychodziłam bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszkko
moim zdaniem nie tylko na biznesowe. ale na smaczną, spokojną kolację z pięknym widokiem...można powiedzieć ze romantyczną kolacje :) ogólnie restauracja na duży plus!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artekkk
Jestem od niedawna stałym klientem w barze Nadwaga na Odrzańskiej. Fajne miejsce z domowym jedzeniem, czuję się jak u mamy w domu na obiedzie ;) Jest na ich stronie - www.barnadwaga.pl dokładna mapa z lokalizacją i menu z cenami. Zamawiałem u nich też parę razy catering i pod tym względem też mogę polecić. Terminowi i rzetelni, nie było problemów z kontaktem telefonicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka 999
Ja uwielbiam chodzić do Ok WineBar. Restauracja ma klimat, super widok, eleganckie wnętrze. Mają duży wybór dobrych win, smaczne i wykwintne potrawy. Sommelier fajnie doradza i obsługa kelnerska jest wykwalifikowana. Często chodze tam z chłopakiem na romantyczne kolacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie we wrocławiu bardzo dobra restauracją jest wspomniany ok wine&bar . Można podglądać w jaki sposób sa przyrządzane potrawy , które sa przepyszne i bardzo oryginalne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurhytmics
ok wine&bar bez wątpienia . Miałam okazje włąśnie dzisiaj jeść burgera wołowego z frytkami z batatów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pamelka01
Również polecam Ok wine bar. Wnętrza tego lokalu znacznie różnią się od tych standardowych barów/restauracji we Wrocławiu - jest cicho i romantycznie. Randka z chlopakiem spędzona tak jak należy - w zaciszu i przy lampce niesamowitego wina :) Tu możecie podjrzeć ich menu http://www.okwinebar.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×