Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Landi

Wypowiedzenie umowy z UPC- wzór. Pomocy!!

Polecane posty

Gość Landi

Wie ktoś jak napisać takie wypowiedzenie ? Jakby ktoś miał wzór dokumentu proszę o link. Szukałam w google, ale nic konkretnego. Chce w dzień zakończenia umowy zakończyć świadczone usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile płacisz bo ja tv cyfrowa pakiet MAX EXTRA HD z nagrywarką- 55,66 internet FIBER POWER 30Mb/s abonament- 34,34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Landi
pomożecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Landi
35 zł, podstawowy pakiet. Wyjeżdżam i chcę wypowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko przeczytaj komentarz, reszta jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ty robisz za problem po prostu napisz Z dniem .... wypowiadam warunki umowy i podpisz się to wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Landi
Tylko się teraz tak wszystkiego czepiają, że szkoda gadać.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawełg
Dostalem list z UPC... Wedlug nich nieprawidlowo napisalem wypowiedzenie. Zabraklo adresu zamontowania uslugi. Zanada....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaswir
Gość czemu płacisz tak mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wcale nie jest łatwo się wypisać, poza tym trzeba się dowiedzieć, ile wcześniej przed zakończeniem umowy trzeba złożyć wypowiedzenie. Najpierw poszukaj wzoru na ich stronie, a potem na tych innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Anglia
Ja mieszkam w Anglii i chce stąd wysłać wypowiedzenie .. Babeczka z biura obsługi klienta powiedziala mi ze moge zrobic zdjecie mojego wypowiedzenia , ale nie mam adresu E-mail , na który miałbym takowe wypowiedzenie ze zdjeciem odrecznego podpisu wyslac - moze ktos cos wie ???? POMOCY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naprawdę wystarczy napisac to, co jest wymione na ich stronie: http://obsluga-klienta.upc.pl/app/answers/detail/a_id/223/~/odłączenie-usług-na-wniosek-klienta tylko nie zapomniec o wpisaniu wszelkich danych, łacznie z nazwą uslugi (nie wystarczy wpisac, ze np. internet, trzeba wpisac fiber power 60Mb/s) i wlasnorecznym podpisie! najłatwiej jest chyba po prostu wysłac przez formularz kontaktowy zeskanowane pismo. Nie nalezy się przejmowac, jezeli nie wplynie potwierdzenie na maila, jak deklaruja po wysłaniu formularza. Powinni sie odezwac po 24-72h najpierw z potwierdzeniem, ze dostali i do kiedy bedzie dostep do np. internetu, a potem pytaniem dlaczego i z propozycją korzystniejszej oferty. UWAGA: zanim przyjmiemy oferte przez telefon(co jest rownoznaczne z podpisaniem umowy) warto się zastanowic i porownac ja z innymi ofertami- upc nie ma konkurencyjnych cen...Zrezygnowac z oferty przyjetej telefonicznie trzeba bedzie znowu na pismie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha, i jeszcze zeby nie było- jak konkretnie moze wygladac wypowiedzenie umowy konkretnie: po lewej wszystkie mozliwe dane, imie, nazwisko, pesele, nr klienta, adres, telefon, mail po prawej miejscowosc i data na srodku WYPOWIEDZENIE UMOWY dalej tresc czyli : Ja, imie i nazwisko o nr pesel i nr klienta, oswiadczam, iz rezygnuje ze swiadczenia uslugi dostepu do internetu , nazwa usługi np. fiber power predkosc. Powodem jest wysoka cena... i wlasnoreczny podpis- nie wolno o nim zapomniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja tylko dodam, ze nad napisem: WYPOWIEDZENIE UMOWY po prawej stronie warto napisać adres UPC (z którym podpisana była umowa) , ponieważ to pismo kierujemy do kogoś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×