Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wzrost znanych ludzi z telewizji

Polecane posty

Gość gość

ktos widzial na zywo jaka osobe z telewizji? jestem ciekawa czy ich wzrost wydaje sie taki sam jaki sprawia wrazenie z telewizji, ja widzialam Holowczyca, ale on wysoki ponad glowe ode mnie ma prawie 190

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzialam Foremniak. ja mam 165cm a ona byla sporo niższa ode mnie, miala ok. 150-155cm i byla bardzo chudziutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja widzialam kilka osob i powiem ci, ze wiekszosc z nich to osoby bardzo niskie ;) np Magda Gessler ma w obcasach ze 170cm a nosi wysokie buty widzialam Wesolowskiego (fatalny aktor :O) ma ok 180, z gęby buc zupelnie jak w telewizji, widzialam prowadzącą Wydarzenia z polsatu ale nie pamietam jak ona sie nazywa, niska kobietka, Marcin Prokop fakt wysoki ale taki kanciasty, poruszą się jak wieloryb, zero koordynacji ruchow :D Szymon Holownia kurd**el Michał Piróg z youcandance i top model tez kurd**el, ma ze 165cm wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do Foremniak to wydawalo mi sie ze ona ma 175 wiec sie dziwie ze jest taka niska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja widzialam kiedys Dode, ma moze 168 cm, jest bardzo szczupla, ale wyglada fajnie jest bardzo ladna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja bym chciala kiedys zobaczyc Hanne Lis I Kinge Rusin, moze ktos z was je widzial na zywo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hołownia też ma prawie 190cm, więc kurduplem to on nie jest, a to że prokop ma ponad 2 metry to sie tak wydaje ze Hołownia przy nim jest malutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wzrost nie jest ważny przy robieniu kariery. Zapytajcie o to kaczyńskiego czy putina :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja widzialam Soche, jest dosc wysoka ma ponad 170 a nie wyglada na wysoka w telewizji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez kaczynski zadnej kariery nie zrobil i juz nie zrobi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty gadasz, przecież Foremniak ma 170 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale zna go każdy Polak a przecież o to chodzi celebrytom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam w Warszawie i często spotykam tych z ekranu. Wierzcie że jeszcze nie zdarzyło mi się spotkać kogoś żeby jego wygląd pokrywał się z tym co widzę w telewizji. Jest drastyczna różnica, często aż oczy przecieram czy aby dobrze widzę. Niejednokrotnie myślę czy spotkam kogoś, że będę mile zaskoczona, że oryginał będzie lepszy niż w ekranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mozesz napisac kogo widzialas, ja kurat nikogo I dla mnie osoby z telewizji to jak film, pewnie nigdy nikogo nie zobacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oni to klamcy! co to w ogole za sukinsyny tacy jak mozesz z tym zyc!! 333 www.youtube.com/watch?v=3i8oZDgvlkI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×