Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zamienniki do drukarki

Polecane posty

Gość gość

Kupujecie? Jeśli tak to jakie? Nie psują drukarki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja drukuję tylko na zamiennikach, odkąd się tylko startowe skończyły, jaki masz model? Dobre są Actisy (ten sam producent do AJ)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zamiast jednego urządzenia wielofunkcyjnego mam już tylko skaner :(, x bo drukarka odmówiła współpracy po kilku miesiącach drukowania na bardzo dobrych, poleconych przez zaufany serwis, zamiennikach :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam tylko i wyłącznie zakup sprawdzonych zamienników, ja osobiście używam zamienników lambda ze strony http://czarnynabialym.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Misio1- jaką masz drukarkę? I na jakich zamiennikach drukowałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję zamienniki najczęściej w http://dd-print.pl/ . Mają sporą ofertę, zamienniki dobrej jakości i w bardzo fajnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggie705
Lepiej kupić drukarkę z systemem stałego zasilania np. Epsona. Do tego możesz otrzymać zwrot pieniędzy za zakup nawet do 240zł w zależności jaki wybierzesz model. Dużo na ten temat poczytasz na: https://www.epson.pl/zwrot . Do drukarki dodatkowo otrzymujesz zapas tuszu na dwa lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo903
Właśnie słyszałam ostatnio o tej drukarce bardzo dużo dobrych słów. Wiele znajomych ma drukarkę z Epsona a ten system to super sprawa, nie ma problemu co zrobić z zużytym tonerem. Promocja godna uwagi, a ten gratisowy tusz także niezła niespodzianka, taniej wychodzi eksplatacja w takim razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia8383
A nie lepiej kupić drukarkę z systemem ITS, gdzie się dolewa tusz a nie wymienia tonery. Jest ona łatwa w obsłudze a do tego wszystkiego tania i oszczędna. Dużo drukowania za fajną cenę. Dodatkowo teraz mają promocję gwarancyjną. Wystarczy się zarejestrować na stronie: http://www.epson.pl/gwarancjanadrukarki i otrzymasz aż trzy lata gwarancji a nie rok. Całkiem za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luca185
Super połączenie. Można by było kupić drukarkę Epson do końca roku i skorzystać z dwóch promocji. Muszę się nad tym zastanowić bo oferta naprawdę godna uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotka231
Ja skorzystałam z tych promocji i super sprawa. Mam model L365 Epson i jestem dumna z tego. Zainwestowałam moim zdaniem dobrze pieniądze. Drukuje i drukuje i nic tusz dalej jest a pojemniczków aż 4 w zanadrzu czarnego a więc wystarczy pewnie na dłużej niż 2 lata drukowania. tyle co ja drukuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisinka
a czy do tego modelu pasują zamienniki activ jeta? bo ja musże zmienić druakrę ale od kilku lat kupuje właśnie te zamienniki, wiec czy i do tego modelu drukarki będą pasować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość preludia
ja z kolei zawsze kupuję zamienniki activ jeta, poza tym zawsze dostaje 5 letnia gwarancję i nie płącą za dużo za te zamienniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamienniki i wszystko co potrzebne mi do sprzętów biurowych kupuje od www.markor.com.pl. Smialo możesz nawiązac z nimi wspolprace, a będziesz zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do swojej firmy wprowadzilem ostatnio imprime ( kupisz na centrumpapieru . pl) Ze wzgledu na jakosc i zadna z kilku drukarek sie nie zepsula. Kolory jaskrawe i meja tez dobry help desk jezeli masz inne pytania z tej dziedziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymałka
u mnie z kolei od dobrych kilku lat są obecne w drukarce activ jety, wszystko jest ok wiec raczje nie zmienię na nic innego bo jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka566
Epson ciągle ma fajne promocje i warte w takie drukarki inwestować. Ja też o nich myślę, teraz widziałam, że dokładają do 30,06,2016 za zakup na rok za darmo MS Office 365 . Jednak trzeba kupić jakiś z modeli podanych tutaj: http://www.epson.pl/msoffice , ale wybór naprawdę spory. Jest w czym wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danio89
A do tej promocji są jakieś ograniczenia co do ilości? Czy jak? Promocja zaraz się kończy ale godna uwagi jest, bo widziałam że mają także ofertę nadal przedłużoną na gwarancję i zapas tuszu, a więc 3 gratisy można by było dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka566
Z tego co wiem to nie ma ograniczeń co do ilości, ani co do modeli różnych. Raczej na bieżąco na stanie są i się kupuje. Aby otrzymać 3 gratisy, jednak trzeba wybrać taki model, aby współgrał z dwiema promocjami razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście fajna promocja. Podrzucę znajomym, może się zdecydują. Fajna sprawa z tym zapasem tuszu, bo to często jest problem w normalnych drukarkach. Na szybko sprawdziłem i na szczęście moja ulubiona firma od zamienników ma tusze do Epsonów więc poczekam na jeszcze jakieś promocje i pewnie za rok, może dwa zmienię drukarkę. Co do istoty pytania - moim zdaniem najlepszymi zamiennikami są Asarto, drukuję na nich od jakiegoś czasu i jestem zadowolony i z ceny i z jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danio89
Myślę nad modelem L365 Epson , gdzie wydaje mi się dobra cenowo i do tego funkcjonalna. Można otrzymać do tego modelu i tusz około 4 pojemniki i 3 letnią gwarancję a także tą subskrypcję jak kupię do 30,06,2016.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukas255
Terens, jak za te cenę to zamienniki mega :) Ja kupowałem drożej do epsona, ale przyjrzę się bliżej temu sklepowi dobretonery.pl bo widzę, że trochę przepłacałem w innych sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam od lat drukarkę Epson - jest bardzo wydajna i służy już mi bardzo długo. Tusz wystarcza na bardzo długi okres pomimo, prawie codziennego druku. Jeżeli ktoś chcę to mogę polecić sklep internetowy http://igalo.pl/sklep/epson,9374,1 - znajdziecie w nim wiele rodzajów tuszy do drukarek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdość
Ja kupuję z firmy Asarto, nie psują drukarki. Mam dożywotnią gwarancje na na same zamienniki, ale również też na drukarkę w której używam ich zamienników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas w firmie stosuje się zamienniki z Imprime, działają bez problemu, drukują dobrze i mają dobrą cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tytusB
Ogólnie rzecz biorąc to nie psują drukarek, jakościowo są jak normalne tusze. Sam korzystam z zamienników asarto i nie ma obaw ani o jakość wydryku ani o drukarkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×