Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lilly Jo

Zapach kobiety - pytanie do mężczyzn

Polecane posty

Witam uprzejmiie;) Chciałam zapytać naszych drogich samców:) jaki wolą zapach kobiety: - naturalny, świeżo po prysznicu bez szczegółnego zapachu typu żel pod prysznic natural therapy, - słodki, typu kawa ze śmietanką, wanilia lub brzoskwinia (mam tu na myśli też raczej żele i olejki pod prysznic) - czy moze raczej kwiatowe perfumy, tu jeszcze do wyboru lekkie i delikatne lub ciężkie i zmysłowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khtr
Wszyscy moi partnerzy woleli naturalny zapach skory po prysznicu, sztucznych zapachow zeli pod prysznic nie bardzo, szczegolnie na noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno we wszystkim trzeba umieć zachować umiar i trzeba wiedzieć gdzie się psikać żeby nie przeszkadzało to w całowaniu. Ale jaki najlepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukjx
ja też jestem ciekawa więc podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja kobieta ma naturalny
zapach jak perfum :) a jak czegos uzywa to wszystko i tak pachnie sandalem i cynamonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ceeeezary
naturalny zapach najpiękniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie naturalny
te wszystkie perfumy, psikacze są odurzające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak przechodzi koło was ładniutka sziewczyna to nie lepiej poczuć od niej jakąś przyjemną nutkę? W łóżku to wiadomo że inaczej bo wszędzie się liże i i tak Się spocicie:))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzieś czytałam że
mężczyźni zawsze reagują na zapach wanilii , gdyż kojaży im się z dzieciństwem i maminym ciastem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pach Pach
najgorszy jest zapach cipska po sikaniu / długim niemyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię musli
ja lubie naturalne kobiece zapachy intymne-świezej rybki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej rozpisz się o wszystkich sytuacjach, ale najbardziej zależy mi na sytuacji gdy mijasz nieznajomą na ulicy, w windzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pach Pach
Oda do cipki Cipko słodsza od lizaka Lizana przez Prusa i Balzaca , Czemu nie wyrosłaś na łokciu lub brodzie Tylko kolo dupy w tym największym smrodzie - cipka ma przesrane, śmierdzi zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet nikt
miła autorko, moge jedynie odpowiedzieć o swoich odczuciach, co do ogółu, to może byc kłopotliwe - każdy odczuwa inaczej - dla mnie zdecydowanie i bezdyskusyjnie ( jeżeli mamy sie kochać ) wyłącznie naturalny zapach i smak kobiety - odczucia są boskie :):):) - nie można tego zanieczyszczać chemią - nawet bardzo ładnie pachnącą. W przypadku, kiedy siedzimy np. po kąpieli, przytuleni i czytamy coś dla relaksu, to jak najbardziej jakieś delikatne perfumy - byleby nie natarczywie słodkie. Miłe Panie - dla mężczyzny naturalny zapach i smak kobiety jest najsilniejszym afrodyzjakiem - pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na ulicy, w windzie zwracaja moja uwagę oczywiście perfumy ale pachnące subtelnie, dobrze dobrane do naturalnego zapachu ciała kobiety. Przesada (wylanie flakonu perfum jednorazowo na siebie) zdecydowanie niewskazana. Akurat ja lubię zapachy korzenne ale to kwestia gustu. Zapach jest dla mnie bardzo ważny więc zwracam uwagę na oryginalne, wyróżniające z tłumu zapachy- wiele z nich zresztą jestem w stanie rozpoznać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okopi
i tak zmienisz się w cuchnącego trupa ciało będzie odchodzić od kości, gnić robale we wnętrznościach😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I zawsze psikam jedno miejsce, albo włosy albo nadgarstki. To chyba dobre miejsca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie milam dylmat zycia kapel zel kulka iperfum i lipa po latach dowiedzialam sie ze mydelko wystarczy naprwde zapach natury ojj ciezko to przeszlam naprawde probowalam zero chemiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doswiadczony NA xboxer DOT pl
Jakbym chciał powąchać zapach żelu pod prysznic - kupiłbym żel pod prysznic. Jakbym chciał powąchać zapach mydła z zawartością jakiegokolwiek kwiatu - kupiłbym mydło. A jakbym chciał powąchać, posmakować kobietę, taką prawdziwą.. Najchętniej zanurzyłbym nos, usta, brodę w to miejsce, gdzie uda się spotykają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×