×

Odpowiedz na ten temat

Zerknąłem na instagrama byłej dziewczyny

 • gość 2017.04.18 [13:01]
  Ehh, to może tym razem niech się wypowie ktoś nieupośledzony?
  Jak się wyleczyć ze swojej byłej i przestać o niej myśleć? Dodam tylko jeszcze, że to była moja pierwsza dziewczyna.
 • gość 2017.04.19 [13:40]
  kiedyś byłem w totalnej rozsypce. też zostawiła mnie po 3 latach moja ukochana. myślałem że się nie pozbieram, no i że nie ma szans na ratowanie naszego związku.ale bardzo pomógł mi jeden gość, który sam teraz doradza ludziom w podobnej sytuacji kiedy zostawia cię twoja ex. więc jesli nie wiesz jak odzyskać dziewczynę wystarczy wejść na odzyskacbyla.com.pl
 • gość 2017.04.19 [13:48]
  Ta twoja laska była jakaś mocno przewrażliwiona, skoro głupie uwagi potraktowała tak jakbyś co najmniej ją zdradził... Niestety większości grubasek brak dystansu do swojej wagi.
 • Tomek2356 2018.09.07 [08:49]
  Jeżeli czujesz, że to ta jedyna to nie warto się leczyć z tej miłości, tylko o nią walczyć! Ja tak zrobiłem i wróciłem do swojej ex dziewczyny - dzisiaj jesteśmy razem bardzo szczęśliwi i nie wyobrażamy sobie życia bez siebie. Sam bym sobie z tym nie poradził, ale znalazłem w internecie kogoś, dzięki komu to wszystko się udało - Miłosz Barszczak odzyskał dla mnie moją dziewczynę i jestem mu za to mega wdzięczny!
 • gość 2018.09.22 [19:52]
  Też zerkałem na Facebooka i instagrama mojej ex dziewczyny. To był błąd, ponieważ tylko niepotrzebnie się potem nakręcałem.
  Polecam ten wpis, który naprawdę otworzył mi oczy jeśli chodzi o odzyskiwanie ex. Jest bardzo długi i strasznie szczegółowy, a co najważniejsze zupełnie za darmo:
  https://damcidomyslenia.pl/jak-odzyskac-byla- dziewczyne-ktora-od-ciebie-odeszla/

Odpowiedz na ten temat


Trwa ładowanie...