Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ziemia jest płaskim nieruchomym dyskiem

Polecane posty

Gość gość

Teoria heliocentryczna jest fałszywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak by była płaskim dyskiem i kręciła się tak jak teraz to byś miał cały czas dzień . A gdyby obracała się tak aby był dzień i noc to w nocą w pewnym momęcie byś prz'ypi'erd'olił/a w sufit .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debilu powyżej, napisałam po polsku, że się nie obraca. Jest NIERUCHOMA. Wypad z topa, osoby z iq poniżej szympansa nie są tu mile widziane. Persona non grata. O ile rozumiesz, co to znaczy ułomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a góry są płaskimi stożkami w środku piecioramiennego trapeza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaniżasz niemiłosiernie poziom dyskusji. Żegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I takie czuby jak autorka tego tematu chodzą po tej planecie szkoda powietrza na takich id-iotów co potrafią krzywą mo-rde z pryszczami gapić w ekran całymi dniami i żyć na krzywego ry-ja nic nie robiąc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka tego tematu studiuje na jednej z lepszych uczelni na świecie i na co dzień obraca się wśród ludzi, których Tobie z kolei, przy dobrych wiatrach, zdarzało się widywać w programach popularnonaukowych kręconych zagranicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda tylko, Autorko z najlepszej uczelni, że ludzie wielokrotnie ziemię widzieli z kosmosu i jest okrągła jak bum cyk cyk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Precyzyjniej ujmując: ma kształt lekko spłaszczonej kuli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie oglądałam paru takich ostatnio w gazecie a akurat byłam w publicznej toalecie i papieru toaletowego brakło i wiadomo do czego ta gazeta mi się przydała .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka tego tematu jest szczupłą, wysoką, ładną i zadbaną kobietą. Tego już chyba dla Ciebie za wiele, co? Za dużo strun nadszarpnęłam? Spójrz chociażby na moją składnię i ortografię, a także interpunkcję. Widzisz "przed sobą" głąba? Za to w Twoich komentarzach mogę znaleźć odpowiedź na pytanie, na jakim poziomie rozwoju intelektualnego aktualnie się znajdujesz. To, w jaki sposób operujemy językiem, świadczy o inteligencji lub jej braku, ba! o ilości przeczytanych książek, przeprowadzonych rozmów i wysłuchanych wykładów. Nie ukrywam- czuję w tym momencie satysfakcję, bo wiem, że warto było poświęcić lata na kształtowanie własnej osobowości i zdobywanie wiedzy. To zaprocentowało. Pamiętaj- być może nie jest za późno, żeby wziąć się w garść i z deka "ogarnąć". W przeciwnym wypadku, wierz mi na słowo, nie będziesz traktowany/-a poważnie, bez względu na jakość prezentowanych argumentów. Dobrej Nocy wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autora badz autorki mozg tez jest plaski a zwoje mozgowe gladkie jak pupcia niemowlaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale za kompleksione babsko na sto procent sama jest bo z nią żaden facet by nie wytrzymał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:53 A ja pracowalam kiedys dla NASA.:-) Na tym forum mozna napisac wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"flat Earth believers are all around the globe"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemowski
Ja bym takiej żony to nie chciał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoje chcenie nie ma znaczenia, jestem mężatką od tygodnia. Bardzo szczęśliwą. Wykształconą, przed trzydziestką jeszcze, dość zamożną, i, co ważne, mam dostęp do swojskiego mięska, nabiału, warzyw i owoców. Duży dom z ogrodem na wsi... Jest mi cudownie. Oby trwało jak najdłużej. Czego i Wam życzę. A Przemkowi żony, o jakiej marzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×