Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zna się tutaj ktoś na epapierosach?

Polecane posty

Gość gość

Od razu zaznaczam, że nie znam się na fachowej terminologii więc proszę o jak najprostsze odpowiedzi :) Mam cottiena nick nack. Wszystko było w porządku aż do wczoraj, nie wiem dlaczego grzałka, a właściwie wszystko zaczęło się zalewać. Efajek bulgocze, liquid wypływa tymi dziurkami na dole, nie można się normalnie zaciągnąć. Grzałkę mam od około 8 dni więc jest stosunkowo nowa.Papierosa umyłam, przepaliłam grzałkę ale nadal jest gdzieś "zapchany". Pomoże ktoś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak widac nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam tego papierosa. Ale spaliłam podwójną grzałkę, jak nitka z knota wlazła mi przypadkowo między kliromizer a baterię. Ciągnęłam, a nie było właściwego dymu, grzałka się przegrzala i padła. Z mojego doświadczenia wynika, ze jeżeli liquid się sączy bokami, zalewa efajkę, baterię, itp. To grzałka już nie spala l iquidu. I nie ma znaczenia, ze jest używana tylko 8 dni. Zmień grzałkę. Jeśli nie masz nowej, a starą mroźna płakać, to powiem Ci, jak ja się reaguję. Grzałkę wrzucam do małego garnka, rondelka i gotuję ją we wrzątku z 5-10mn. Tak mi podpowiedziano w e-bull. Garnek nie musi skakać, wystarczy, ze wodą wrze. Potem suszę ją na kaloryferze, i parę dni jeszcze popracuje. Póki nie kupię nowej. Zazwyczaj kupuję kilka, by mieć na zapas. Nie raz się trafi grzałka, która stosunkowo krótko pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weszłam w Google, i popatrzyłam sobie na tego cottiena. Bateria 1100, czyli dość mocną, dobra. Miałam kiedyś takiego, ładowanego z dołu..Teraz mam ładowanego po rozkręceniu papierosa na dwie części. Osobno jest kliromizer (parownik), osobno bateria. Dlatego mam 2 epapierosy i trzecią ekstra baterię. Ja kupuję grzałki 1,8 On ma, z podwójnym sznurkiem ( knotem). Lepiej ciągną, dają więcej dymu, wytrzymują 2 tygodnie. No i jeszcze czasem wygotuję, J.W,:):) Te pojedynczo sznurkowe potrafią się szybko przepalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj spokój, o takie g****o głowę zawracasz. zajmij sie czymś innym niż śmierdzącym papierochem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×