Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Piotr3kkk

Żołnierz, który w Lubsku pobił policjantów, to...

Polecane posty

Gość gość
w sumie by sie przydało żeby ktos wyprostował pare krawęzników bo sie nawet nie można po ulicy przejśc ostatnimi czasy żeby o jakiś nie zahaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tym, ze oni pójdą na płatne zwolnienie a on do puchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak chłopak wyjdzie, to możemy z nim pogadać :classic_cool: Też mam wrogów w policji, którzy mnie bili i nękali... nasłać na nich Erwina, to się szybko nauczą, że nie są bezkarni. Tak jak hitlerowcy myśleli, że nic im nikt nie zrobi. Przeliczyli się; Norymberga ich rozliczyła i ukarała. Tych z Wrocławia też by trzeba ukarać za zamordowanie Igora Stachowiaka. Bo siedzą sobie na wolności i śmieją nam się w twarz :O Złoić ich porządnie i wsadzić w doopę paralizator, to będzie najlepsza kara, bo na nasze polskie sądy nie ma co liczyć :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli o mnie chodzi to nie będę protestował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a teraz gnój posiedzi i bardzo dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawny ladaco
HWDP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tobie też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie..... on pobił swoją Bogu ducha winna rodzinę . ..... A wy co chwalicie. Należy się mu pycha ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silnu
Pajec jeden posiedzi to nie bedzie taki mady w kici tam sam zasady nawet pudzian musial sie dostosowac. Osilek jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 policjantów? Ostro :-) szacunek na zk. Kiełbasy,fajki i co tam jest jeszcze towarem luksusowym to mu wspolwiezniowie będą dawać w podziece hehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I czym tu się jarać? Zwykły bandzior i agresywna, nasterydowana małpa. Obudźcie się, już dawno minęły czasy, gdy był na to popyt, teraz taką małpę obezwładnia się środkami przymusu jak dzikie zwierzę, którym jest i wraca się do swoich obowiązków. Tylko kobietom może jeszcze coś takiego imponować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:34 ja się nie jaram. Jestem pod wrażeniem, że nastukal policjantom i to 12!!! Taka prawda, że policja obrasta w tłuszcz nie są ani postawni, ani wysportowani. Raz w życiu widziałam policjanta wyglądał jak robocop! Jeden, jedyny. A większość ma brzuchy większe niż kobiety w 9 miesiącu ciąży. Wiele razy gdy potrzebowałam pomocy policji to mi nie pomogli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nastukał 12, tylko nastukł dwóch, a potem przyszło dziesięciu i go obezwładnili. Nie jestem pod żadnym wrażeniem, bo małpa też jest wysportowana i goryl też nastukałby dwóch, a nawet czterech facetów i ma mi to imponować? Dzisiaj używa się rozumu, a siłę jako wyznacznik wartości stawia dzicz i tępe laski, które się podniecają, że ich Seba chodzi na MMA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo Erwin, jesteś wielki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez popieram fakt ze ktos dowalil w koncu policjantom.do niczego sie nie nadają,moze poza biciem słabszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karakanes
Jebać Policje, dobrze zrobił "Imber "Pozdro z Sekcji Zapaśniczej WKS Śląsk Wrocław , jesteśmy z tobą Wariacie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lipaaa
Karakanes, dobrze zrobił, wg. Ciebie? Wywalą go z woja, może i też wywalą go z kadry,nie wiadomo, ile posiedzi. Jeżeli jesteście z nim, to jak mu pomagacie jako klub i jako koledzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karakens ty to jestes najmadrzejszy i najlepszy w tym temacie. Gdzie byles jak sie dzialo zle? Taki madrala teraz z Ciebie a sam sie bales ze dostaniesz od niego po pysku. Ty i wasi koledzy i wszyscy trenerzy nadajecie sie tylko na PASZTET. Zamiast pomoc jak sie dzialo zle to sie zescie tylkami poodwracali. Najmadrzejsi i Najlepsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lipaaa
I co dalej w tej sprawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tetektyw
ale jak to było ? czy był na służbie, czy po służbie ? trochę wypił w czasie służby, czy jako cywil ? czy KTOŚ 'doniósł' że wypił ? a może zaczął rzucać krzesłami z tego powodu, że KTOŚ doniósł ? knajpa straciła klienta , klient za wszystko zapłacił, więc komu na tym zależało ? podobno od tej awantury 'knajpa' jest PUSTA , brak chętnych do spożywania obiadu razem z kolacją , czyli KNAJPA jest bankrutem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Awanturował się w domu i rodzice (albo sąsiedzi) wezwali policję. gdy przyjechali, Erwin zasadził im takiego kopa, że jeden z policjantów wyleciał na korytarz razem z drzwiami, drugiemu wyrwał pałę i zaczął nią ich tłuc, potem przyjechał następny patrol i następny i następny... i tak po kolei wszystckich eliminował, aż zebrało ich się dwunastu i dopiero wtedy ledwo udało im się go obezwładnić. Później wrzucę wam skan z artykułu w gazecie 🖐️ Przypominam, że Erwin nie zabił nikogo i nie bił rodziny, tylko policjantów. We Wrocławiu policjanci zabili Igora i właśnie dlatego teraz ludzie się cieszą, że w końcu trafiła kosa na kamień - w ogóle zawsze w starciu policjant vs żołnierz zawsze wygrywa ten drugi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy zaczną do policji przyjmować mężczyzn a nie zakapkeksione peeezdy w rurkach? Kiedy zmienia prawo? W stanach drugi policjant by go zastrzelił i po kłopocie. Odstrzelić kilku kozaków stawiających opór przy legitymowania to reszta będzie grzeczna i potulna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szacun dla Policji

Szacun dla policjantów-przecież mogli Go po prostu zastrzelić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogdan
 

Jak chłopak wyjdzie, to możemy z nim pogadać :classic_cool: Też mam wrogów w policji, którzy mnie bili i nękali... nasłać na nich Erwina, to się szybko nauczą, że nie są bezkarni. Tak jak hitlerowcy myśleli, że nic im nikt nie zrobi. Przeliczyli się; Norymberga ich rozliczyła i ukarała. Tych z Wrocławia też by trzeba ukarać za zamordowanie Igora Stachowiaka. Bo siedzą sobie na wolności i śmieją nam się w twarz :O Złoić ich porządnie i wsadzić w doopę paralizator, to będzie najlepsza kara, bo na nasze polskie sądy nie ma co liczyć :classic_cool:

Też jesteś damskim bokserem tak jak on ? Co za śmieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×