Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zrobilam wczoraj mężowi loda powazna sprawa nie żart

Polecane posty

Gość gość

Zrobilam wczoraj mężowi loda a on byl w niebo wzięty dzis praktycznie nosi mnie na rekach, czy to jest tak ważne dla faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:36 podszyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest dla nich bardzo ważne, sama się o tym przekonałam :) Ale wciąż nie rozumiem dlaczego zrobienie loda jest często dla faceta lepsze niż sam seks :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestesmy po slubie 7 lat pierwszy raz sie odwazylam i naprawde nie zaluje bede czesciej to robic bo widze ze go to uszczesliwia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mi cos, ja mojemu robie od 12 lat :) pare razy w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo samczyki myśla fiutkami, wiadomo od zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:44 uwazaj na meza zeby nie chodzil na bok skoro uprawiacie tak rzadko seks... my kochamy sie codziennie a gdy mam okres robie mu loda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaa :D :-D:-D pierwszy raz i glebokie gardlo, :-D:-D:-D podszkolila sie czytajac :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie bralam niewiadomo jak gleboko tylko ptaktycxnie 5 cm bo mialam odruch wymiotny ale i tak byl zadowodlony. A jak robic zeby bylo ok? Dajcie rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc z 11:53 - rozumiem, że ty musisz zrobic tych lodow 2 tysiace zeby zdecydowac sie na głebokie gardlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z moim partnerem kocham sie nawet w okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fuuuj ja nigdy nie polkne i tak wczoraj sie przelamalam zeby to zrobic ale zeby lykac niema opcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kiedy facet robi minete to zlizuje martwy naskorek, twoje wydzieliny, resztki moczu itp. tez mu zyczysz w trakcie "smacznego"? co za dzieciaki tu siedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W okres? Ja czuję wielki dyskomfort wiec nie ma mowy z reszta to obleśne i nie chigieniczne i co za przyjemnosc miec po stosunku zakrwawione uda, brzuchy, doope i rece? Ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robienie loda jest ważne dla każdego faceta. Lubimy patrzeć jak nasza kobieta bierze do ust stojącego członka i z jakim zapałem stara się nas zadowolić. To jest naprawdę przyjemne i bardzo to sobie cenimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiorellaella
Wy to wszystko potraficie człowiekowi obrzydzic:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprostu tego nie lubilam, obrzydza mnie to , nic na to nie poradzę. Ale dac mu palca on chce cala reke, namawial mnie na loda zrobilam to teraz chce anal, kuzwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:11 glupia baba to ty jestes. Tak mowie fuuj bo rownie dobrze możemy zaczac pic szczochy i jesc kloce!!!!! Ja mu minety nie kaze robic i tego nie lubie oraz nie chce. Sorry ale chigiena mi na to nie pozwala, taka mam psychike i koniec, tak mnie wychowano w sterylnych warunkach a ja to odziedziczylam i tego nie zmienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robię loda tylko wtedy kiedy mąż jest świeżo po kąpieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nannananka
oj no to w takim razie pozostaje mi tylko wspolczuj bardzo facetowi takiej pani sterylnej i CHigienicznej :D tylko patrzec jak sie sobie zacznie szukac jakiejs mniej pruderynej kobitki, ktore nie bedzie sie bl penisa bez rekawiczki dotknac hahhha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nannananka
*brzydzila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci uwielbiaja ponizać kobiety, juz sam widok kobiecej glowy w ich kroczu ich nakreca. u nich to nic innego jak niskie poczucie wlasnej wartości wiec musi sobie gdzieś odbić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nannananka
jak sobie pomysle jakie wasze zycie seksualne jest nudne. przykre.to w sumie.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarrinkaqwe
Hmmm ja jakos nie czuje wyzszosci nad moim facetem kiedy ten nurkuje miedzy moimi nogami. Jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biedny ten twój mąż pani CHIGIENISTKO :D co on ma z tego seksu z tobą? włożyć i wyłozyć? Ty jesteś jakaś psychiczna z tego co czytam :D nie zdziwiłabym się, gdyby miał jakąś wyluzowaną laskę na boku, bo z taką spiną jak ty długo nie można wytrzymać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raka to teraz powoduje podobno WSZYSTKO. ale zeby seks oralny mial, to tego jescze nie slyszalam. dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro jestes taka otwarta na wszystko to sprobujcie jak to jest gdy on sika ci na twarz lub sra na klate, czemu nie...potem napisz na kafe o tym jak maz cie rzucil bo cie zużył w kazdym calu i znizyl do poziomu szmaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nannananka
Jak na razie o tym nie myslalam, ale kto wie :D Przynajmniej mm pewnosc, ze mojemu facetowi jest w lozku wspaniale (mi zreszta tez, do niczego nie musze sie zmuszc) i wiem, ze niczego mu nie brakuje, na twoim miejscu mialabym zawszze z tylu glowy czy przypdkiem nie zaprgnie sprobowc kiedys czegos innego. bo nie oszukujmy sie seks orlny nie jest zadna dewiacja. cos co praktuje wiekszosc par jest norma, a ten odsetek, ktory jest wartoscia krytyczna okresla co ta norma nie jest, a duzym odchylem od sredniej. zapraszm do zapoznania sie z podstawami statystyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoje porównania są wręcz śmieszne. Porównujesz sranie i sikanie na partnera z robieniem loda z połykiem albo z minetą? Ty na serio masz pomylone w głowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×