Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zwiazek lekarza z pacjentka

Polecane posty

Gość gość

Slyszal ktos o takim przypadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie słyszałam. Ale wszyscy czasem chodzimy do lekarza i takie trollerskie wątki podkopują zaufanie lekarzy do pacjentów, ergo W*********J GŁUPIA PROWOKATORZYCO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
życzę ci głupia peezdo która zakładasz takie wątki, żebyś zachorowała i żeby twój lekarz nie chciał z tobą gadać, bo przeczyta jeden z twoich wątków i będzie myślał że sie w nim kochasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaa:) jestem w takim związku. Mozna? Mozna! jesli obie strony tego chca . dodam ze nie jestem jakas dama z wyższych sfer jak na ogol jest to postrzegane. Jesli rodzi uczucie wyzsze wykształcenie staje sie sprawa drugorzędną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty chyba siedzisz za dlugo na kafe i Ci odp*****la. Skoro widzisz te wszystjie watki ktore ponoc zakladam. Nikt Ci nie kaze czytac a tym bardziej sie wypowiadać .✋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie zycz nikomu co Tobie nie miłe. Tak sie składa ze zachorowalam a moj lekarz ma do mnie słabość. . .a nie odwrornie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
siedzenie za dlugo na kafe ryje czpe, wiec warto se od czasu do czasu zrobic przerwe zeby zachowac zdrowie psychiczne, polecam ci to autorko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I kto to mowi¿? Nie bede sie juz lepiej wypowiadac na temat ludzi siedzacych na kafe.. Autorka. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×