Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszlamamasyna

30 tydzień ciazy,wiek dojrzały

Polecane posty

Gość przyszlamamasyna

Hej. Wielkimi krokami zbliżam sie do porodu, powoli kompletuje wyprawke i szukam miejsca dla siebie. Z racji skracajacej sie szyjki musze duzo odpoczywać. Za rok stuknie mi 40 ,wiec ta ciaza to ostatni dzwonek. Jest tu ktos w podobnej sytuacji i chciałby mnie oprowadzic w temacie obiadków kaszek kupek i szczepień. Mam nastoletnia córkę ,od czasu jej urodzenia wiem ze wiele sie zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_Anja
hej, mam 39l., 3 dzieci i najmłodsze 8-mies. Pytaj, odpowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlamamasyna
O fajnie ze się ktos odezwal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlamamasyna
Kurczę ucielo mi posta. Ciąża nieplanowana , wczesniej kilka nieudanych prób,ostatnia 4lata temu i diagnoza lekarza ,ze mój mąż to juz ojcem nie zostanie . Nie zabezpieczalismy sie i po 4 latach sexu taka niespodzianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlamamasyna
Znów ,pisze z telefonu może to dlatego. Pytalam jak dzieci przyjely nowe rodzeństwo? U nas jest narazie zimna wojna ,corka bardzo niwszczesliwa z powodu nowego członka rodziny.Mam nadzieje ze jej to po porodzie minie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile corka ma lat? czy to bedzie Wasze drugie dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlamamasyna
Corka ma 15 lat. Dziecko jest z moim drugim mężem z ktorym jestem od 10lat. Młoda ma z nim bardzo dobre relacje . Swoje niezadowolenie tłumaczy tym,ze koleżanki będą sie śmiać z niej z powodu tego ze taka stara mama a takie ma jeszcze male dziecko. Nie powiem ze ciąża mnie nie zaskoczyła,musiało minąć kilka tygodni zanim sama sie z tym ,niemniej mija prawie 8miwsiecy a ona nadal sie upiera i faktycznie dla niej mój stan nie istnieje. Byla ktoras w podobnej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_Anja
Moje starszaki (8i4l.) raczej się tra między sobą. Najmłodszą przyjęli dobrze, na razie zadnych akcji z zadrością :) Córce daj czas, na pewno po porodzie się rozpłynie nad małym, duza juz jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_Anja
No tak, dla nastolatków fakt,ze ich "starzy" wciąż uprawiają sex jest nie do zniesienia. Uświadom jej ( a moze pokaz w necie?) ile kobiet w naszym wieku (i starszych) -- w tym celebrytek -- zostaje mamami. Na pewno nie tłumacz się przed nia z tego faktu, niech wie, ze tu ona się dziwnie zachowuje, a nie dziwne jest to,ze Ty jestes w ciązy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlamamasyna
Ona doskonale to wie. Przez te wszystkie lata gdy bywalam w ciąży bardzo mi kibicowała,ale potem temat umarł ona dorosła i zmienila nastawienie. Czasem aż mi się płakać chce,wiesz gdy potrzebuje jej pomocy z racji stanu w jakim jestem a ona mówi nie. Podobno to okres buntu,tylko kiedy minie ;) dzis np. powiedziała ,ze młodemu kupuje rzeczy wiec ona nie ma na co liczyć. Tak jakby nie miała markowych ciuchów i tego o czym marzy..ech. Jak znioslas poród?Ja przyznam szczerze juz nie pamiętam bólu i narazie się nie boje ;) Zobaczymy co będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_Anja
Poprzednie porody ok, szybko w miarę (3-4h). Ostatni--10h, szlo powoli, ale i moja wina, bo byłam taka rozmemłana, marudziłam,ze nie mam siły na poród, na szczęscie ostatnia faza szybko poszła. Właśnie ze względu na porody kolejne dzieci mi się nie usmiechają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_Anja
I teraz tez trochę się czuj e zmęczona, ale mamy za sobą przeprowadzkę, ciagle coś do zrobienia, więc moze dlatego. Generalnie jestem zdania, ze jak byc mama, to w mlodym wieku. ALe czasem nie ma się wyboru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlamamasyna
Wiem o czym mówisz :) do tej pory bardzo aktywnie spedzalismy czas. Czasem corka bywala z nami czasem rezygnowala by spędzić czas z koleżankami. Kajaki,kino ,teatr,spotkania z przyjaciółmi wypady z koleżankami do pubu czy kina. Teraz na nowo będę musiała sie wdrożyć i zrezygnować z pewnych rzeczy. Hmm chyba jeszcze do mnie nie dociera ze znów będę mamą ;)moja przyjaciółka 2miesiace temu urodziła synka gdy tam ide i widzę gdy walczy z jego kolkami to ogarnia mnie strach czy podołam. Mam nadzieje ze to normalne i minie w momencie pojawienia sie dziecka na świecie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_Anja
podołasz, bo jaki wybór? ;) ale ja mam na pewno mniej siły i cierpliwości, może u Ciebie będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlamamasynA
A jak znosilas ciąże? Bo ja widzę roznice pomiędzy ta a poprzednia ciąża. Teraz szybciej sie męczę,biorę więcej leków i w ogóle jakos tak ciężej mi ze wszystkim;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_Anja
Hej, wczoraj odpadłam :) ciążę znosiłam dobrze, jak wszystkie zresztą, tak mam. Sił faktycznie mniej, ale nie miałam czasu na odpoczynek, bo mąż do wieczora poza domem, a ja z dwójeczką. Ty masz inne doświadczenia, bo pierwsza ciąża zaraz po 20-stce, moje wsz. po 30 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlamamasyna
Ja niestety cierpię na bezsenność. Chyba młody mnie przygotowuje do nocnego wstawania ;) dzis duszno tak ze nie ma czym oddychać. Odliczamy dni do konca . U mnie podobnie : Mąż sporo pracuje, teraz jestem na l4 ale dotychczas tez pracowałam. Nie wiem jak go będzie po urodzeniu małego wszystko zalezy od tego jak się będzie chować.poki co na początek chciałabym dwa razy w tyg iść na fitness wieczorem :) A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_Anja
hej, jak Autorko? juz po rozwiązaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam dziewczyny ja 43 lata najmłodszy syn 6mc a najstarszy 24 lata strasznie starsze dzieciaku kochają malucha :) wręcz namawiają żeby miał się z kim bawić siostrę mu dorobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.23, ale super, musicie być fajną rodzinką, aż wam zazdroszczę trochę :D Ja mam na razie jedną córkę 4 letnią i myślimy dopiero o rodzeństwie dla niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dziękuję za miłe słowa :) w sumie mam pięcio dzieci ale dwoje już samodzielnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomniałam dodać że jesteśmy też dziadkami .Mamy cudowną wnusię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wow, to podwójnie gratuluję :D Ja raczej szybko babcią nie zostanę, bo córka mała a ja już dobrze po 30-tce, ale czuję, że jeszcze co najmniej 1 dziecko urodzę, a przynajmniej będziemy się starać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlamamasyna
Witam no niestety jeszcze mi troche zostalo;)lekarz wróży szybki poród z racji skróconej i miękkiej szyjki,póki co musze leżeć aby powalczyć chociaż o tydzień . W latach 70 w których sie urodziłam srednia wieku wynosiła ok 20 lat a zobaczcie jak to się teraz wszystko poprzesuwalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×