Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aileens

4 miesiac ciazy

Polecane posty

Gość aileens

bede brac slub w 4 miesiacu ciazy. jaki mniej wicej bedzie brzuszek? macie moze zdjecia/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bralam slub w 5miesiacu i niemialam brzuszka poprostu nic:) tylko mi piersi urosly :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aileens
aha to calkiem pocieszajace :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aileens - trudno powiedziec bo jest to indywidualna sprawa. Jedna kolzanka w 4 mc miała brzuch dość duzy a 2 nic, płaska. Zalezy jak wygladasz, jaka masz posturę i tp, :) Gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez chetnie sie dowiem
ja wprawdzie juz po slubie dawno jestem, ale tez mnie interesuje, od kiedy widac brzuszek.... jestem teraz w drugim miechu, na razie plasko :-) a jakie macie sylwetki? Szczuple?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny!! Ja odkąd dowiedziałam się o ciąży to zaczełam zauważać że powiększa mi się brzuch:D Rodzinka miała niezły ubaw jak każdemu pokazywałam mój jeszcze całkiem płaski brzuszek i mówiłam: \"Zobaczcie jak juz widać\" oczywiście nic widać nie było, ale ja widziałam:D hehe No ale tak na poważnie to u mnie spod luźniejszych bluzek zaczął się wyłaniać brzuch w 5 miesiącu i wtedy już na studiach wszyscy zaczęli się cieszyć że będzie dziecina w naszej grupie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja też brałam ślub będąc w 4 miesiącu:) było to niecały miesiąc temu, 27 maja i brzuszka nie było widać wogóle, za to teraz przez ten miesiąc widać już okrąglutki i zaczynam wymieniać ciuszki na luźniejsze:) Dodam tylko, że ogólnie jestem bardzo szczupła i bałam się czy dopasowana sukienka nie będzie nic zdradzać, ale jak się okazało i tak musiałam ją jeszcze trochę zwężać:P Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuje CI wejść sobie na stronę www.bocian.pl lub bajbus lub inne o ciąży i porodzie i tam są galerie zdjęć dziewczyn w ciąży.. ale to jaki bedziesz miec brzuch zalezy od twojwj budowy ciała...kazda ma inny wiec trudno powiedziec ?!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aileens
Hej ! dzieki za wpisy :) ja jestem typowa dziewczyna 167 wzrostu 53 kg wagi i nosze rozmiar 34/36 :) wiec mam nadzieje, ze bedzie dobzre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×