Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

5 miesiecy po poronieniu znowu jestem w ciazy panicznie sie boje

Polecane posty

Gość gość

witam , 5 miesiecy temu miałam zabieg łyzeczkowania w 9tc ciaza obumarła .teraz znowu jestem w ciazy 4tc , panicznie sie boje ze znowu cos bedzie nie tak tym bardziej ze mam od 3 dni plamienia , dostałam duphaston , l4 lezenie . jak radzic sobie z takimi obawami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba być dobrej myśli,może plamienie to tylko kropelki od planowanego w tym dniu okresu, zdarza się. Powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tarczyce mialas badana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że łatwo mi pisać, ale co ma byc to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz masz lek i trzeba wirzyć że pomoże, też poroniłam pierwszą ciążę a przy drugiej i kolejnej miałam leki i mam córki dwie cudowne:) wycisz się czytaj zajmij czymś głowę, leż jak Ci kazali Powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli chodzi o tarczyce to 10 lat temu miałam operowana , teraz umówiłam sie na wizyte w poniedziałek , ale hormony z krwi wyszły dobre . a moze poprostu za stara juz jestem (36) ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez poroniłam 6 miesięcy temu i teraz staram sie o dziecko, ale podchodze do tego ze spokojem. pewnie zmieni mi sie jak zajde w ciąże i wtedy bede już w panice...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest silniejsze ode mnie , staram sie myslec pozytywnie alee... wtedy tez zaczeło sie plamieniem 2 tyg, duphaston i nic nie pomogło ,pewnie dlatego teraz szaleje z niepokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poroniłam w 9tc. W kolejna ciaze zaszłam po pierwszej miesiaczce najpierw miałam plamienia w 5tc w terminie miesiaczki wiec byłam pewna ze ciaza biochemiczna ale ustało od poczatku brałam duphaston. Kolejne plamienie a nawet moge nazwac to krwawieniem miałam w 9tc poleciałam do szpitala zwiekszyli duphaston ale przyczyny nie znalezli. Pozniej juz nie bylo plamien. Ciaze donosiłam i 3 tygodnie temu urodziłam coreczke:) badz dobrej mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuje podniosłas mnie na duchu , wiec mam nadzieje ze wszystko bedzie wporzadku z dzidzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajaKajka
Ja poronilam w 6 tygodniu. Tyle że nie miałam lyzeczkowania. W następnym cyklu zaszłam w ciążę bo jak twierdziła moja lekarka po poronieniu łatwiej jest zajść bo organizm jest mówiąc w skrócie bardziej podatny i nastawiony na ciążę. Tez miałam plamienia delikatne ale brałam luteine (po duphastonie miałam kłopoty żołądkowe) i urodziłam w 38 tc. Wiem co prEzywasz ja cała ciążę tez miałam nerwy i co chwila patrzyłam czy na wkładce nie ma krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cos w tym jest w toalecie tylko biały papier i co kilka minut sprawdzanie czy cos nie leci . strach bo cos zakłuje , zaboli masakra chyba jakas melise zaczne pic bo zaczynam schizowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzebuje Duphaston.PILNIE !!! agula04@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stracilam ciaze w 10 tc,mialam lyzeczkowanie. w nastepna ciaze zaszlam 3 cyklepo zabiegu. plamilam do konca 9 tc,bardzo sie balam.ale ciaza utrzymala sie i w 39 tc urodzilam zdrowego dzidziusia. badz dobrej mysli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×