Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

500plus w konkubinacie

Polecane posty

Gość gość

witam mam sytuację konfliktowa.partner mi kaze skladac papiery jako samotna matka, a mieszka z nami i nas utrzymuje. tylko on pracuje ale zarabia ponad 2500. kto z was dostal i czy to nie jest wyludzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Należy ci sie. Przecież formalnie jesteś samotna matka a czy masz chłopa czy nie to twoja sprawa. Jakie wyłudzenie?? Ci co zarabiają dużo też dostaną i nie wyłudzają tylko im się należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym złożyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko, że jezeli podpisze falszywe oświadczenie to mogę miec sprawy sądowe. powiedzcie ktos cos zlozyl z was? help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chlop nas utrzymuje i z nami mieszka od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie łatwiej ci będzie przejść się do urzedu i zapytać czy w takiej sytuacji pieniądze nadal ci przysługują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żeby być samotną matką nie wystarczy tylko to, że nie macie ślubu. to też trzeba mieć to udokumentowane np. partner płaci alimenty itd. Jeżeli żyjecie w konkubinacie to dochody partnera będą brane pod uwagę. Więc śmiało składaj dokumenty, ale zarówno Twoje, jak i męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od wczoraj sie drzemy- bo nie chce tego obciachu to male miasto a ja kiedys pracowalam tu i tu i mnie kojarza. nie dostane od niego papierow-to zlosliwy i uparty czlowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam że nie dostaniesz pieniędzy na pierwsze dziecko tego względu że żyjesz w konkubinacie Jeżeli jesteś samotną matką to będą ci kazali przedstawić to w jakiej wysokości pobierasz alimenty a jeżeli nie masz alimentów to musisz też to w jakiś sposób udokumentować. to nie przejdzie ot tak sobie to jest cała biurokracja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W świetle prawa nie jesteś samotną matką. Więc skladając dokumenty będziesz musiała złożyć dokumenty swoje i partnera. Skoro sie drze i to "to zlosliwy i uparty czlowiek. " to po co z nim jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedz to temu glupkowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samotna matka jest? A na jakiej podstawie niby? Haha nie ma alimentów zasadzonych raczej. Aktu zgonu ojca chyba też nie prawda? Jeżeli ojciec jest wpisany w akcie urodzenia dziecka to ona nie jest żadna matka samotna i będzie musiała przedstawić jego dochody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sluchajcie ja to wiem dokladnie i o to chodzi ze mowilam. ale ten glupek mnie nie slucha. nie chce z siebie zrobic durnia bo to male miasto i mnie ludzie znaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyczuwam prowo. 5 razy powtarza, ze to małe miasto i nie chce robic z siebie durnia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie w świetle prawa nie jesteś samotną matką ponieważ nie masz zasądzonych alimentów nawet zasiłku rodzinnego nie dostaniesz bez alimentów.... musisz założyć sprawę w sądzie o alimenty i wtedy dopiero będziesz rozliczana sama z dzieckiem w innym przypadku dochody partnera będą brane pod uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkasz z facetem, śpisz z nim, bierzesz od niego pieniądze więc nie jesteś samotną matką!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby dla mopsu być samotna matka trzeba udokumentować pobierane alimenty. Czy to od ojca czy to z fa. Nie masz dokumentu?- nie jesteś samotną matka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spoko, nie musicie pisać tego samego 500 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co wypelnisz przy dochodzie? Ze go nie masz w ogóle? Na bank sprawdzą i afera gotowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×