Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

aborcja !!!

Polecane posty

Gość gość

hej jestem w 22 tygodniu ciąży , nie tak dawno się dowiedziałam czy istnieje jakaś metoda usunięcia jej ? , proszę mi tu tylko nie wykładać morałów było d**y nie dawać z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz już chyba za późno na legalną aborcję gdzieś za granicą. W Holandii z tego co wiem jest możliwa tylko do 22 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety to za późno. Wcześniaki w takim tygodniu się już ratuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Następna suka chce zabić swoje dziecko. Takie k***y powinny nie móc miec dzieci. Chyba ze to głupia prowokacja... A jak nie to autorko jesteś bardzo złą osoba. Tyle ludzi marzy o tym żeby miec dziecko a ty myślisz jak się pozbyć swojego dziecka. To juz lepiej do okna zycia oddać. Bo w sumie to matka z ciebie będzie jak z koziej d**y trąba. A o antykoncepcji to nie słyszałaś? Taka jest prawda ze decydując się na seks w szczególności bez zabezpieczenia trzeba się liczyć ze może być z tego dziecko. Dlaczego chcesz zabić nic nie winne za twoja głupotę dziecko? Teraz powinnaś ponieść odpowiedzialność za swoje czyny. Jak nie chcesz wychowywać dziecka to oddaj do adopcji. Ale nie zabijaj. Dziecko się na świat nie prosiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezu nie chciałam tego dziecka ale wyszło :( i nie wiem co robić teraz nie chcę go .. nie chcę go urodzić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzę, że można nie wiedzieć o ciąży do 22tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można moja kolezanka dowiedziała się dopiero w 6 miesiącu zamiast miesiączki miała plamienia :) ciąża nie planowana z zaskoczenia ale kocha swoje dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem niektórzy nie chcą dopuścić do głowy myśli o ciąży. Ale nie wiem jak można nie zauważyć żadnych objawów ciąży tyle czasu. Plamienia zamiast okresu powinny dać do myślenia twojej koleżance.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcialas dziecka to bylo nie uprawiać seksu. Autorko z księżyca spadłaś? Czy hormony ciążowe ci mozg wyżarły? Nie wiedziałaś ze dzieci się nie biorą z kapusty? Szkoda tego dziecka i ciebie bo głupia jesteś jak but. Oddaj to dziecko komuś kto je pokocha. Twojej miłości i tak nie ma wiec nie będzie do ciebie przywiązane. Nie rozumiem jak można nosić pod sercem takie maleństwo, czuć ruchy, oglądać usg i chcieć zabić. To nie jest juz zarodek tylko twoje dziecko. W 22 tygodniu juz jest prawie calkiem rozwinięte. Szok jak można być tak zlym człowiekiem jak ty. Wiedziałaś ze mogłaś wpasc to bylo wziac anty po zanim doszlo do zapłodnienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie wierzę, że można nie wiedzieć o ciąży do 22tc X Też nie wierzę, mam nadzieję, że ten temat to prowokacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże jakie niektóre baby sa głupie. Nie potraficie stosować antykoncepcji i w ogóle macie bardzo mala wiedzę o zabezpieczeniach przed ciążą. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brałam anty a zaszłam Omg ... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko powieś się :-D I po kłopocie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
urodź i oddaj dziecko do adopcji, uszanuj czyjeś życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj autorko powieś się smiech.gif I po kłopocie sama się powieś szmaciaro anonimowo na żywo byś tak nie podskakiwała w necie każdy jest bohaterem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×