Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

EulaliaZ

Aleksander czy Maksymilian znak zodiaku?

Polecane posty

Witam serdecznie! Czy mozecie napisac ktore imie wedlug Was jest ladniejsze? Maksymilian czy Aleksander? Niedlugo rodze i musze sie zdecydowac w koncu ale waham sie i waham.... Jeszcze jedno czy uwazacie ze imie musi byc dopasowane do znaku zodiaku czy to bzdury? Gdzies wyczytalam ze imie jak i znak maja wplyw na osobowosc.Co sadzicie na ten temat?Czy Wasze imie zgadza sie z waszym znakiem zodiaku? Tutaj wysylam link http://www.mjakmama24.pl/rodzice/imie-dla-dziecka/imie-dla-dziecka-znak-zodiaku,492_4343.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oba ładne. Maks mniej popularny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie Aleksander- Olek, Oluś :) Maks jak dla psa trochę...nigdy mi się nie podobało, ale to kwestia gustu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maks kojarzy sie z psem?innym tez sie tak kojarzy?Czy uwazacie ze imie ma wplyw na ososbowosc czlowieka? mowi sie np. czesto ze Maksy sa takie a Olki inne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jak czytałam znaczenie mojego imienia jak i o znaku zodiaku to sie zgadza, a czy to prawda czy zbieg okoliczności... he nie mi to oceniać, nie zagłębiam sie nad tym, i zdecydowanie aleksander ładniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie ze nie ma wpływu ludzie nie wierzcie w takie bzdety:/ max ładniejsze i fajnie mozna skracac olek takie zwykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam mase psów Maxów. Max jest oklepane. Co to za różnica czy w metryce jest Maksymilian, Maks czy Max. I tak wszyscy bedą wolać jak do psa. Aleksander - Olek bardzo ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam Maksymilianka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćZ
Moje dwa ulubione imiona, ciężko wybrać... Może jeszcze rozważ imię Maksym? Ja wierzę że imiona oraz znaki zodiaku nadają pewnych cech charakteru. Natomiast trudno połączyć imię ze znakiem - to już wyższa szkoła jazdy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem. I to i to ladne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też uważam, że imiona, znak zodiaku określają człowieka. Z tych dwóch bardziej podoba mi się Aleksander.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jahoda111
gość dziś ja jak czytałam znaczenie mojego imienia jak i o znaku zodiaku to sie zgadza, a czy to prawda czy zbieg okoliczności... he nie mi to oceniać, nie zagłębiam sie nad tym, i zdecydowanie aleksander ładniejsze xxx no bo są pisane w taki sposób, aby pasowało kiedys jechałam pociagiem obok mnie jechała babka która wymyslała prognoze znaku zodiaku na kolejny miesiac do jakiejs babskiej gazety-pomagalismy jej bo przy skorpionie juz nie miała pomysłów od tego czasu nie wierze w takie peirdoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie Maks, nie lubie zrobnienia Olek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×