Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ariaska

Bańki bezogniowe

Polecane posty

Szukam informacji o bańkach bezogniowych, lekarka zaleciła postawienie takowych mojemu 10-miesięcznemu synkowi (po jednej pod łopatkami). Jak stosowałyście takie bańki u swoich dzieci, jak długo, jaka siła zassania itp i jak dzieciaczki znoszą takie zabiegi? Wszelkie info będzie mi bardzo pomocne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marteczka79
witam! ja stosowalam u mojego synka takie banki ale jak mial ok 1 roku.kupilam w aptece . dziecko po wiecornym kapaniu polozylam w lozku i banke doslownie 2 razy zassalam.przykrylam dziecko koldra,bo musi byc cieplo i tak lezal ok 7 minut. po zdjeciu baniek musi byc trgo dnia w lozku,bo niewolno przezebic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhtghgtyhgftyh
o ile dobrze pamiętam to conajmniej 2 dni powinien sie "pocić" w łóżku Bańki bezogniowe są bezpieczne, można je kupić w aptece. Tam masz ulotkę i instrukcje obsługi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhtghgtyhgftyh
*co najmniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marteczka79
dziecko 10-miesieczne nie bedzie lezalo 2 dniu w lozku wiec proponuje cieplo ubrac i ok 7 dni nie wychodzic z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za info a czy 7 min to nie za dużo? czytałam, że u dzieci poniżej 7 lat to max 5 min stosować i ja myślałam nawet o 2-3 minutach Po pracy pędzę do apteki po banki, mam nadzieje, że sie uda i pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marteczka 79
mozesz 5 minut wiem,ze u doroslego sie trzymka ok 15-20 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie nie powiedziała a mnie w natłoku informacji, nie przyszło do głowy, żeby zapytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, wiem jak jest. Ale lekarz to powinien automatycznie mówić o "dawkowaniu", to tak jakby przepisał antybiotyk i nie powiedział ile ml dawać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety dodzwonić się do tej pani graniczy z cudem - pracuje w szpitaliku i wtedy zawsze ma wyłączony tel a jak się umawiam do niej to dzwonię zwykle późnym wieczorem, ale wtedy to już chciałabym, żeby było po zabiegu. Jednak dla bezpieczeństwa pozostanę przy wersji 3 minutowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam teraz tony materiałów o bańkach i natknęłam sie na gumowe chińskie, po których nie trzeba leżeć - te chyba byłyby lepsze dla takiego malucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie tak, http://www.medplus.pl/ to chyba najlepsze dostępne bańki bezogniowe dostępne na polskim rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZKAkao
Pielęgniarka która stawiała mi bańki też korzystała z baniek Medplus , całkiem przyzwoity wyrób. Jak ktoś szuka pielęgniarki , która postawi bańki to polecam stronkę http://pielegniarka-warszawa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×