Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alwareza

Bardzo liczne bakterie w moczu w ciąży!!!!pomocy

Polecane posty

Gość alwareza

dzis odebralam wyniki moczu: b liczne bakterie w mocz.u co robic? wizyta za 2 tygodnie?moge cos działac jakis urosept?bardzo prosze pomozcie jak ktos to przechodził juz?czy moze to prowadzic do poronienia jestem w 10 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo czesto kobiety w ciazy tak maja, pij sok zurawinowy, az do pelnego pecherza i staraj sie to wysikiwac czesto, staraj sie nie trzymac dlugo moczu. Jak to nie pomoze lekarz powinien dac ci antybiotyk, na baize penicylin -np ampicyline.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, ja tez mialam. tak na wlasna reke to mysle, ze mozesz jesc zurawine albo pic sok z zurawiny. powinno pomoc. a jak nie, to lekarz cos przepisze. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ważne jak pobierałaś mocz i czy do jałowego pojemnika. Jeśli mocz był pobrany nie ze środkowego strumienia lub do niewyjałowionego pojemnika to wynik jest niediagnostyczny. Ważne też pozostałe parametry - czy są leukocyty lub białko w moczu (wykładniki stanu zapalnego). W każdym razie jeśli wynik się powtórzy to powinno się pobrać posiew moczu - aby się upewnić,że są bakterie i jakie, aby w razie czego doktor mógł dobrać odpowiedni antybiotyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a podmyłaś się
przed pobraniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi też wyszło z osadu moczu,że mam bardzo liczne bakterie w moczu a mnie nic nie szczypało ani nie swędziało, i ginekolog powiedział , że mam zrobić badanie na posiew moczu i wtedy zobaczymy czy rzeczywiście są jakieś bakterie i jakie konkretnie, no i mi wyszło z posiewu , że nie ma żadnych bakterii, więc może też zrób przed wizytą u gina badanie na posiew moczu, i wtedy zadzwoń do lekarza z wynikami i Ci powie co możesz ewentualnie wziąć za lek.A z domowych sposobów to ja jadłam dużo suszonej żurawiny i piłam wodę z cytryną, zakwasza mocz, więc może tego spróbuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś wlasnie doradzila mi polozna żeby wypic 1,5 l wody w przeciągu 1-1,5 h uleknac na kolanach podprzec się lokciami i tak kleczec z 10 min i później si e wysikać i tak kilka razy -ponoc pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ciąży to się zdarza,ja co drugie badanie mam coś z moczem. Główne zalecenie- pić dużo wody 1,5-2l, a nawet 2,5 l. Pomogło, jak się zapominam z piciem wtedy pogarszają się wyniki. Pomaga też żurawina, również brałam przez tydzień urosept (był zapisany przez ginekologa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×