Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ból co to może być

Polecane posty

Gość gość

Od dwóch dni boli mnie spojenie łonowe, tak jakby bardziej po prawej stronie. Ból jest tylko odczuwalny przy chodzeniu. Wcześniej bolały mnie nogi, zwłaszcza prawa. Ból był odczuwalny jak położyłam się, czasami masaż pomógł. Lekarz wtedy stwierdził, że to przez ucisk płodu. Teraz doszedł ból spojenie łonowego. Ból jest bardzo silny przy chodzeniu, wręcz uniemożliwia normalne poruszanie się. Na wcześniejszej wizycie szyjka trzymała, nie było żadnego problemu. Do lekarza wybieram się jutro. Co to może być? Jestem w 29 tygodniu, przytyłam 6 kg, nogi nie spuchły. Może to być coś poważnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trudno oceniac, jutro lekarz oceni stan spojenia i szyjki to sie okaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez to mam. Tzn jak sie rozchodze to w miare...ale zanim to nastapi to ide jak kaleka. Krocze boli jakbym jezdzila caly dzien na rowerze... Wszystko sie rozciaga, rozchodzi,miednica sie poszerza. tO normalne.. Problemy ze spojeniem lonowym jakies niebezpieczne wystepuja przy jednej na 200ciaz tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam cos takiego od 20tc, przeszlo samo po 2tyg... nic przyjemnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam taki ból od ok 20 tygodnia do końca. Nawet się zastanawiałam jak przeżyję poród jak jestem tam taka obolała, ale przyzwyczaiłam się do tego bólu, nawet po terminie chodziłam na kilkukilometrowe spacery w upale. Trzeba powiedzieć lekarzowi, bo jest tak przypadłość jak rozchodzące się spójenie łonowe, ale u np.mimo że się tego bałam, ból nie oznaczał nic złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×