Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Bole brzucha u dziecka

Polecane posty

Gość gość

Czy ktos mi cos podpowie? Dziecko czesto po posilku boli brzuch, trwa to chwile i przechodzi.Ale praktycznie nie ma dnia bez tego uczucia. Byla robione badania na pasozyty, helicobacter, morf z rozmazem tsh watrobowe cukier i usg brzucha wszystko dobrze. Czy ktos sie z takim przypadkiem spotkal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może źle gotujesz. albo dziecko symuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stres , kręgosłup . może coś poważniejszego .. proponuję wizytę u lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbadaj syna na lamblioze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się tak z ciekawości zapytam- Czy wy chodzicie w ogóle do lekarzy z dziećmi? Same chodzicie na te wszystkie badania z reguły prywatnie, na forum pytacie jakie inne badania wykonać dziecku0 To co lekarz nie powiedział co trzeba zbadać? Czy właśnie nie chodzicie do tych lekarzy a leczycie dzieci same? Czy może lekarz nie wiedzą jak leczyć dziecku, jakie leki mu zapisać itp, itd.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same lecza, z dr google i dr kafeterianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież autorka była z dzieckiem u lekarza i zrobiono sporo badań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież autorka była z dzieckiem u lekarza i zrobiono sporo badań. X To ten lekarz nie wiedział jakie inne badania zlecić? Gdzie szukać przyczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka. Oczywiscie te badania byly zlecone przez lekarza, i gdy zobaczyla wszystkie dobre wyniki powiedziala ze czasem tak moze byc i czekac az przejdzie. Jednak mnie to nirpokoi i pytam czy ktos sie spotkal z takim przypadkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Badania z kału słabo wykazują, czy są pasożyty (lamblie czy glisty)..Najlepiej zbadaj w gabinecie, gdzie stosują metodę dr Volla, niektórzy lekarze polecają tylko tą metodę, bo jest najskuteczniejsza w wykrywaniu pasożytów. Kał trzeba by oddawać codziennie do badania, żeby trafić na jajeczko! Mój internista nam to kiedyś poradził. poczytaj o Revitum, pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Badanie kału jest niewiarygodne, najlepiej zrobić badanie z krwi na pasożyty. Mój syn też tak miał ale mu przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostaje gastroskopia, coś w żołądku może się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze jest jeszcze stronka www.bezowsikow.pl. Wypowiadają się specjaliści co do ewentualnych pasożytów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×