Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Miecz

Zarejestrowani
 • Zawartość

  6103
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

328 Excellent

Ostatnio na profilu byli

7704 wyświetleń profilu
 1. Tak odbywa się przejmowanie państwowych spółek. Nie ma najmniejszego znaczenia czy ktoś jest dobry, czy nie. Rządzi prawo silniejszego (na tę chwilę). "Teraz my!". Tak zawsze było, jest i będzie. A uzasadnienie? Zrobić z kogoś nieudacznika jest najłatwiejszym wybiegiem. Lemingi uwierzą.
 2. Wiem jak odbywa się pozbywanie niewygodnych ludzi. Szef wchodzi na salę narad, rozgląda się po zebranych, zatrzymuje wzrok na jednym z nich i mówi: co pan tutaj robi? Przecież pan już tutaj nie pracuje!
 3. Problem w tym, że możesz do tego podejść w ciszy lub zakładając kolejny temat. Dlaczego zawsze wybierasz drugą opcję?
 4. A co Cię niby w tym dziwi? Ludzie kierują się zdrowym rozsądkiem a Ty radosną libedowską pseudologiką.
 5. Po tym jak świecą. Czasami żałuję, że nigdy nie miałem szefa z Twoim mentalem. Wszystko musiałby dać mi na piśmie i w razie czego wziąć odpowiedzialność na siebie. Skończyłem.
 6. Już nie chcę wspominać jaką "frajdą" jest wymiana żarówki w nowych typach samochodów.
 7. Uważam, że każdy jest świadomy tego co robi i za co odpowiada.
 8. Od dzisiaj każdy mój post do Ciebie będzie obarczony "..."
 9. Co Ty człowieku porównujesz? Philipsa z Libedem? Oni mu mogą buty czyścić.
 10. Jak Cię drogówka dorwie to wtedy dyskutuj z nimi o logicznym uzasadnieniu. Jak można tak ważną sprawę jak oświetlenie tak bagatelizować?
 11. Bo widzę że nic innego do Ciebie nie dociera
 12. "sama konstrukcja reflektora przystosowana jest do ruchu lewo lub prawo stronnego, co oznacza asymetrię świecenia – krótszą od strony osi jezdni, dłuższą od pobocza. Taki rozkład pozwala kierowcy uzyskać optymalne pole widzenia i jednocześnie nie oślepia pozostałych uczestników ruchu drogowego. Nie uzyskamy tego po wymianie na nową tylko jednej żarówki."
 13. "Ostatnim argumentem za wymianą żarówek parami jest ich model oraz producent. Nie zawsze pamiętamy, czy montowaliśmy tradycyjną konstrukcję czy o dłuższej bądź mocniejszej wiązce światła. Zastosowanie odmiennych produktów jeszcze bardziej pogłębi dysproporcje właściwości świecenia, a tym samym poziomu bezpieczeństwa na drodze."
×