Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ciąża a tabletki antykoncepcyjne.możliwa?

Polecane posty

Gość gość

Witam.Mam pewien problem,otóż biorę tabletki Belara,skonczyłam 6 opakowanie a krwawienie z odstawienia pojawiło się bardzo skąpe.Dosłownie kilka kropel.Zrobiłam dwa testy i negatywne.może za szybko,żeby coś wykazały.Boję się,że to ciąża.Czy ktoś podczas brania tabletek tak miał i nie był w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponoc czasem sie zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robisz testy sa negatywne i glupio sie pytasz czy w ciazy jestes. Tak jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma 100% bezpiecznego bzykania.Ta przyjemnośc narażona jest na ryzyk zaciążenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Testy za szybko robione tez nie pokażą ciąży dlatego pytam czy ktoś miał podobny przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak najbardziej.jestem mama 6 letniej corci.zabezpieczalam sie tabletkami chyba jasminell.lykalam o wyznaczonej godz i niema mowy ze zapomnialam przyjac tabletke a jednak cos niezatrybilo i zaszlam w ciaze.a moja siostra lyka tabsy od 9 lat i maja 2 dzieci planowanych.ja juz sie nie skusze na taki rodzaj antykoncepcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boję się bardzo,bo miałam bardzo ciężki poród.Dlatego biorę tabletki i używamy prezerwatywy.Dziś 7 dzień przerwy i nie wiem czy zaczynać kolejne opakowanie,bo jeśli faltycznie to ciąża to raczej hormony nie wpłyną pozytywnie na dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To idź pipo na bete to będziesz wiedziała czy w ciązy jesteś czy nie. MIałaś mieć okres? Zrobiłaś test po tym fakcie? To znaczy że test zrobiłaś PO TERMINIE SPODZIEWANEJ MIESIĄCZKI czyli nie za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okresu nadal nie ma i raczej nie będzie.Owszem robiłam test po terminie,ale moze jest za małe stężenie hcg.sama już nie wiem.tabletki brałam 4 lata z przerwą na dziecko i nigdy mi się nie zdażyła spóźniająca się @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wątpie, zebyś była w ciąży. swoją drogą jeśli stosując tabletki obawiasz się ciąży to może pomyśl o zmianie antykoncepcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
będę chyba musiała, bo mimo tabletek, trochę panikuję ostatnim czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest to możliwe. Zrob testy z krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy tabletkach miesiączką może czasem nie wystąpić wcale. Biorę tabletki 7 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idź do lekarza najlepiej i się przekonasz, różnie bywa, a tabletki nie dają ci 100 procent bezpieczeństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.10.26 będę chyba musiała, bo mimo tabletek, trochę panikuję ostatnim czasem. z własnego doświadczenia polecam femcap, kapturek. nie ma skutków ubocznych, podczas stosunku jest niewyczuwalny i jest wielokrotnego użytku, czego chcieć więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po 20 min od wzięcia tabletki anty dostałam rozwolnienia. Myslicie ,że mogę zajsc w ciąże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×