Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ciąża czy wygoda?

Polecane posty

Gość gość

Mam syna 8 lat,teściowa z nami mieszka i pomaga we wszystkim, Mąż pracuje, ja mam swoją działalność i myślimy i 2 dziecku. Warunki mamy chociaż troszkę ciasnej będzie.jest nam dobrze i wygodnie....mieliście taki dylemat? Teraz żyjemy beztrosko, Syn już duży a my czasem wychodzimy sami, wakacje, weekend.. Jakbym urodziła to mi firma trochę pokuleje bo odejdą klienci jak będę w domu.... Czekam na opinie, gotowa jestem. Na szczerość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 35 lat w Tym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rób puki możesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie zastanawiam. Sym ma 3 lata jest juz kumaty, mozna pojechac spokojnie ma wakacje i ogolnie jest wygodnie. Nie wiem czy chce przechodzic znow przez ciaze, pieluchy, nocnikowanie i domyslanie sie dlaczego on placze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko jak sie nie zdecyduje to bedzie jedynakiem a ja zapewne bede załować a ajak sie zdecyduje to pewnie po pierwszych kilku nieprzespanych nocak juz bede załować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro jestes nie pewna i za duzo masz 'ale' to chyba lepiej pozostac w takiej sytuacji jak jestes i nie decydowac sie na dziecko na sile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatni dzwonek na drugie. Co do decyzji: to Wasze decyzja. Oba rozwiązania mają swoje plusy i minusy, musicie sami to przemyśleć i zdecydować, bo każdy ma inne priorytety. Jeden będzie chciał mieć gromadkę dzieci i wtedy będzie szczęśliwy, a drugi woli święty spokój. Pytanie co Wam jest do szczęścia potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×