Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość powiedzcie mi

ciaza?

Polecane posty

Gość powiedzcie mi

a wiec tak: odlozylam tabletki po 5 latach kochalam sie podczas okresu bez zabezpiecznia (dodam ze to byl pierwszy okres po odstawieniu tabletek) i mimo iz to bylo 2 dni temu to okres od razu nastepnego dnia mi sie skonczyl (trwal niecale 2 dni) i jak nigdy - slabo sie czuje i dzis w pracy straszliwie jesc mi sie chcialo czy jest prawdopodobienstwo ze jestem w ciazy? czy za wczesnie na jakiekolwiek oznaki? a moze nie ma sie co martwic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rowenta
dla mnie to jest raczej mało prawdopodobne, mialam podobna sytuacje i moim zdaniem 5 lat brania pigulek wymaga najmarniej kilku dni jak nie miesiecy na to zeby wystapila owulacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie nie
przede wszystkim do zaplodnienia dochodzi w polowie cyklu owulacyjnego a w czasie okresu kobieta jest bezplodna....tak mnie uczono na biologii ;) a poza tym jak bralas tabletki tak dlugo to pierwszy cykl czesto moze byc bezowulacyjny... jak mozna sie kochac podczas okresu?? to jest takie...niestetyczne i malo konfortowe i dla kobiety i dla faceta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co gdybac, zrob test ciazowy. a to malo prawdopodobne aby podczas okresu zajsc w ciaze, chociaz.... wszystko zalezy od dlugosci cyklu. zdaza sie, ze kobieta bardzo pragnie miec dziecko, stara sie juz od dluzszego czasu i nic a przyczyna jest taka ze jej owulacja ma miejsce wlasnie podczas miesiaczkowania. sa to znane przypadki ale chyba nie dosc czeste. okres moglas miec krotki bo to przeciez pierwszy po tak dlugiej antykoncepcji. no coz... test kosztuje ok 12 zl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja czytałam na stornce takiej jednej o naturanym planowaniu rodziny żę po odstawieniu brania tabletek antykoncepcyjnych owulacja wystepuje w tzrech pierwszych cyklach od 1 do 4 dnia(to wtedy są dni płodne)w tych dniach wystepuje owulacja pzrez pierwsze 3 cyle po odstawieniu!!! wiec mozesz być w ciaży,ale co do obiawów to stanowczo za wcześnie bo nigdy tak wcześnie obiawów nie ma!!!! ale co do krwawienia to 2 dni to stanowczo za długo,ja barałam tabsy niecałe 3 lata i jak odstawiłam to krwawienie trwało 7 dni!!! wiec poczekaj miesiac i idz najlepiej do lekaża!! a i jeszcze cykle teraz mozesz miec nieregularne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja slyszalam...
Ze kobiety niektore czuja nawet moment zaplodnienia.. Wiec nic nie wykluczone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afggregg
a może to nie była miesiączka tylko krwawienie międzymiesiączkow? a w tym czasi ekobieta może byc płodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie mi
pewnie niedlugo wyjdzie czy to ciaza czy nie poczekam jeszcze 5 dni i zrobie test jak narazie zaczelam brac witaminy wcale nie bylabym na to gotowa - za wczesnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×