Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co ile zmieniacie pieluszki swoim 2,3 mies dzieciom?

Polecane posty

Gość gość

Ja zmieniam zawsze przed karmieniem, co 3,5-4,5 godziny. Wszedzie czytam, ze powinno sie czesciej...kolezanka zmienia po kazdym jednym zasikaniu dla mnie to przesada. Dodam ze moj synek nie ma zadnych odparzen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zmieniam po kazdym karmieniu co 3h bo moja mala lubi w czasie jedzenia sobie cos szczelic :d a jakbym miala zmieniac po jednym siku to musialabym chyba tone tych pampersow kupowac..strata pieniedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja przy kazdym karmieniu co 2-3h chyba ze ma kupke i zsikana bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piszcie tez czy karmicie mm czy piersia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
karmienie mieszane. co 2 godz, ale pozniej co 3 i 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biedne te wasze dzieci ja zmieniam jak zsika wiec czasem co dwie a czasem co pol godziny jesli kupka to wiadomo od razu a wy co dziecko zrobi kupe i czekacie 3 godz do nastepnego karmienia nie wiem jak mozna zalowac dziecku pieluszki i jak mozna oszczedzac na dzieciach jak was nie stac na pieluszki to sie nie rozmnazajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie stać mnie na pieluszki. Zmieniam co 5-6 godzin. Jak kupke zrobi to staram się wyczyścić pampersa i zakładam tego samego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.39 o ja p*****llll......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biedne te wasze dzieci ja zmieniam jak zsika wiec czasem co dwie a czasem co pol godziny jesli kupka to wiadomo od razu a wy co dziecko zrobi kupe i czekacie 3 godz do nastepnego karmienia nie wiem jak mozna zalowac dziecku pieluszki i jak mozna oszczedzac na dzieciach jak was nie stac na pieluszki to sie nie rozmnazajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co 2-3h. Chyba,ze zrobi kupke to wiadomo,ze wtedy od razu. W nocy przed kazdym karmieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.39 szesc godzin w jednej pieluszce biedna dzidzia kobieto gdzie ty masz mozg jak cie nie stac nawet na pieluszki to po co zachodzilas w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem co wtym dziwnego. 6 gzodIn to nie jest długi czas. A co mam innego zrobić? Chyba lepiej jak dziecko ma pieluche niż jej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zachodziłam bo chciałam. Co wtym dziwnego? Chęć posiadania dziecka dla ciebie jest dziwna? Uważasz ze tylko osoby mające kasę mogą być rodzicami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zmienialam przed każdym karmieniem, jak byla kupa to od razu. karmilam mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biedne te dzieci po każdym zmoczeniu zmieniam i po każdej kupce karmie MM. Oszczędzają na dzieciach po co wogóle je macie jak was nie stać???? bo wypada??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo chce mieć dzieci. Bo dzieci to największy dar. Zapytuję poraz drugi czy posiadanie dzieci to przywilej tylko ludzi z kasa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha :D no ładnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nie bardzo rozumiem z czego się śmiejesz? Dziecko nie ma odparzonej pupy. Jest spokojne. Mam dwójkę i starsze tez tak przewijajam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak na dziecko mogą sobie pozwolić tylko ludzie których na to stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiec generalnie co 20 osobę za to stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żałosne podejście. Ludzi których stać? No to przyrost demograficzny byłby ujemny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak zmieniam pieluche średnio co 6 godzin. Nie ma potrzeby wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o 6 h to za zadko,pupa swedzi dziecko od sikow,załóz sobie pampersa i chodz w mokrej przez tyle godzin, uwazam ze kogos jak nie stac na dziecko to powinien ich nie miec, bo co jak nie bedziesz miec na jedzenie to powiesz sorry synku ale dzis nie dam ci obiadu bo nie mam:/ skoro na pampersy cie nie stac to watpie zeby najedzenie było chyba ze na same parówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karmie póki co piersią. Na jedzenie mnie stać. Ty też nie powinnaś mieć dzieci. Bo ludzie bez mózgu nie powinni ich mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głupio ci i teraz sie chcesz bronić:) no niestety wiekszosc ci powie ze 6 h to za długo zeby trzymac w nim dziecko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co się martwicie MOPS pomoże da na jedzenie i ciuchy z waszych podatków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karmie póki co piersią. Na jedzenie mnie stać. Ty też nie powinnaś mieć dzieci. Bo ludzie bez mózgu nie powinni ich mieć xxxxxxxxxx Ta osoba ma właśnie mózg bo nie trzymałaby 6h w obsikanym pampersie delikatnej pupci dziecka bo oszczędność dziecko to największy wydatek powinnaś to wiedzieć sama na tą d/u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
p/ę ubrać prawie jak sprzedawczyni z Biedronki przed ogłoszeniem skandalu powodzenia wyrodna bladzio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przed każdym karmieniem wystarczy, po co męczyc dziecko po każdym sikaniu? myslicie ze to dla niego przyjemnosc? jesli nie ma odparzen to wystarczy. i nie chodzi o oszczednosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale z regóły karmi sie dziecko co 3 h a nie co 6 h,zmiana pieluszki co 3 h jest ok ale dłuzej juz nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×