Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co kupić?

Polecane posty

Gość gość

Dla 2 latka chłopca na prezent? Tyle tych zabawek różnych na allegro, ale co go będzie interesować??? Macie jakieś sprawdzone hity??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mojego- ciastolina (najprostsze zestawy, wałek z foremkami, wyciskarka, nożyk i taka bez akcesoriów), farbki, kredki, kolorowanki (hitem były kolorowanki z dołączonymi z boku farbkami akwarelowymi), pojazdy budowlane, wszelkie wozy strażackie i figurki strażaków, pluszaki, rowerek biegowy. Dużo dzieci lubi też klocki, albo zwykłe drewniane albo typu duplo. Często mają też jakieś konkretne zainteresowania (u nas właśnie- straż pożarna), albo ulubioną bajkę i nawet pudełko śniadaniowe i talerzyk z ukochanym bohaterem będzie szczytem szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też bym poleciła ciastoline w jakimś zestawie,rozwija, poprawia sprawność dłoni co teraz jest w tym wieku ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lego jakiś fajny zestaw .lego jest ponadczasowe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara2121
Moje młodsze dziecko zaczęło śmigać na laufradzie właśnie coś około 2,5 roku życia. Rowerek biegowy był na stanie of kors dużo wcześniej ale za chiny ludowe nie chciała na niego wejść bo najzwyczajniej na świecie się bała. Musiało upłynąć z 1,5 miesiąca żeby się przekonała. Przekonała się i teraz śmiga że hej! Kupiłam taki http://www.cyklotur.com/rowery/dzieciece/kola-12/p,rowerek-biegowy-pilot-12-2015-niebieski-author,441355.html polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×