Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kangurzyca24

co na rozstepy polecacie????

Polecane posty

Gość kangurzyca24

na piersi i brzuch?????czytalam gdzies ze dobra jest oliwka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdb
Ja jak bylam w ciąży używałam kremu o nazwie Fissan (do dostania w aptekach i rossmanie), oliwka tez jest dobra szczególnie ta w żelu.Efekt zadnego nawet malutkiego rozstepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja używałam zwykłego oleju słonecznikowego, lub innego - jaki był (JADALNEGO). Oprócz tego że śmierdziałam całą ciążę olejem efekt był taki, że nie mam ŻADNEGO rozstępu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalalal
hahah, juz to widze, olej ?:)a to dobre, specjalnie tak piszesz, zeby jakas biedna dziewczyna zczela sie tym smarowac!!!wredna jestes!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mistral
a ty jesteś głupia jak but. Nie każdego stać na olejek Johnsona albo na kremy Vichy - a to sposób dobry i sprawdzony. Dodam jeszcze że moja znajoma smarowała się ..... smalcem - to dopiero jest hardcore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie smarowalam oliwka bambino,wg.mnie lepsza niz Jonson.Nie zrobily mi sie rozstepy,chociazmam bardzo wrazliwa skore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość expertka
kochane/kochani - znam sie na tym więc mówię: ogólnie nawilżanie ciała miejsc podatnych na rozstępy tj. brzuch piersi uda i pośladki zmniejsza występowanie pęknięć na skórze tj rozsępópw. Balsam za 100 czy za 10 zł- - nie ma róznicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mistral
miałam kiedys klientke w pracy, chciała mi pokazywac brzuch (płaski, zreszta, 3mce po porodzie i przytyciu 20kg w ciązy....), zero rozstępów. Smarowała... smalcem. Dwa razy dziennie. Tak więc nie jest to takie głupie jak się wydaje na pierwszy rzut oka, moja koleżanka kosmetyczka wcale nie była zdziwiona kiedy jej zapodałam te rewelacje.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale na istniejące czy
przeciw?????? jak na istniejące to operacja........a jak przeciw to nawilżanie, ale jak mają ci sie pojawić to możesz sie nawet g....m posmarować to i tak ci sie pojawią:( geny i elastyczność to jest to co sprawia że masz rozstępy albo ich nie masz:(:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roziaaaa
smalec????:) hahahahah hehhehehehehheheheh chyba zaczne sie nim balsamowac hehehehhheheheheheheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam krem na rozstępy, który można stosować na uda, biust i oczywiście brzuch. Ja smarowałam także pośladki. Produkt dostępny jest na CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Polecam gorąco. Ja nie mam ani jednego rozstępu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupilam i uzywalam Palmers. Wszyscy pamietamy pewnie ta sliczna aktorke w ciazy z reklamy tego specyfiku... No coz... Ja bym mogla byc antyreklama, mialam slicznie poorany ciazowy palmersowy brzuszek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×