Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co pijecie w ciąży

Polecane posty

Gość gość

Ja do śniadania wypijam duża szklankę herbaty z sokiem malinowym a potem w ciągu dnia co jakiś czas popijam wodę niegazowaną lub jakiś sok, codziennie praktycznie sama tez robię soki w sokowirówce z owoców i warzyw ale czasami mam ochotę napić się coś dobrego, coś innego... Czasami robię herbatke owocową ale wieczorami kiedy mąż sączy sobie Lecha Free ja też mam ochotę na coś innego i tu zaczyna się problem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja piłam wszystko na co miałam ochotę...oczywiście oprócz alkoholu!!! i oprócz kawy,bo jej po prostu nie lubie i nigdy nie pije. chciało mi się coli,to sie napiłam i aż sobie bekłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tyskie gronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja piję kawę inke, herbate, wode, soki wyciskane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
herbata czarna bardzo słaba (bo innej nie lubię) herbaty owocowe melisa mięta pepsi woda gazowana, lekko gazowana bawarka czasem jakiś sok przecierowy i mam za sobą przez 8 miesięcy lechy free Kawy nie piję, po po prostu w ogóle nigdy jej nie piję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
herbaty owocowe, soki owocowe, woda mineralna, maslanka/kefir/jogurt do picia, czekolada/kakao. nie pije wcale (poza oczywistym alkoholem) kawy, czarnej herbary, herbat ziolowych, napojow gazowanych/energetycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pije wode niegaz,soki 100% kupne lub sama robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
whisky z cola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rano mega słaba kawa z mlekiem, ale prawdziwa, natomiast resztę dnia woda, dużo wody, bardzo rzadko soki, ale to tak raz na tydzień się zdarzy jakiś sok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wode,sok malinowy, wode z miodem i cytrynką,czasami herbate owocowa,na wieczór melisę z gruszką, no i niestety od czwartego miesiaca wróciłam do dwóch słabych kaw z mlekiem (mam bardzo niskie ciśnienie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda906
Ja dużo soków naturalnych, miód, woda mineralna. Wiele takich fajnych odżywczych soków można kupić na: http://suplima.pl . Moim zdaniem duży wybór a do tego wszystkiego szybka wysyłka, dobrze zabezpieczona. Dla kobiet w ciąży to tylko najlepsze naturalne soki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Herbatę czarną, zieloną, owocową, często z cytryną. Ostatnio też dużo wody z cytryną i soku cytrynowego. Woda niegazowana i gazowana. Soki, częściej kupne 100%, czasami świeżowyciskane w domu. Sporadycznie kawa z mlekiem i napoje gazowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda906
Ja uwielbiam pić sok z jabłka i marchewki wykonywany samodzielnie w sokowniku. Super sprawa. Dlatego też już wsiałam swoją marchewkę w polu , aby cieszyć się własną marchewką. Super nasiona znajdziecie na: http://florexpol.eu/233-marchew , jeżeli byście chcieli też sobie wsadzić. Najlepiej trochę wczesnej i późnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wierkam
Kiedy byłam w ciąży (ale teraz też) piłam przede wszystkim dużo wody i herbat owocowych https://www.makro.pl/shop/pl/office/category/herbaty%20owocowe/Herbaty%20owocowe Kawy nie piję, bo nie lubię, więc nie było problemu. Do tego jakieś soki owocowe dobrej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×