Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co wybrac

Polecane posty

Gość gość

Robimy szafe na zamowienie w sypialni. Ma byc na szerokosc calej sciany czyli 4.40 m. Zdecydowałam sie na lacobel kolor waniliowy, taki zlamany bialy, przez srodek ma byc pasek w kolorze bezowym, capucino. Zastanawiam sie czy nie bedzie za sino. Czy nie zrobic calej waniliowej bez wstawki. Pol nocy myslalam. To duzy wydatek . Mga posluzyc lata. Mam czas do wieczora na zmiane. Moze macie jakies foty jak to u was wyglada Drogie mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zapomnij wstawic luster

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pakuj się w trudne kolory, czyli beże, kremy, brązy, bo one szybko wychodzą z mody i ciężko je później z czymkolwiek zestawić. Unikaj przekombinowanych zestawów, typu kilka odcieni MDF na jednym panelu drzwiowym. Ja bym na twoim miejscu poszła w bezpieczną klasykę: biel, lub czerń, bo w razie czego ze wszystkim zestawisz i za parę lat nie będziesz miała niemodnego wnętrza., bo te niszowe kolory to są trendy na chwilę, a nie na lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewentualnie szkło mleczne (bez żadnych wzorków ani niczego dziwnego). Lustra? Hmm. Niekoniecznie. Im mniej tym lepiej. Lustra są niegłupie jeśli masz bardzo mini pomieszczenie i chcesz je optycznie powiększyć, ale to dodatkowe sprzątanie, bo wkoło masz ślady paluchów od przesuwania drzwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×