Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

córka i jej slabe wloski, pomocy

Polecane posty

Gość gość

mam 4 letnia corke, od urodzenia ma rzadziutkie wlosy, myslalam ze z wiekiem to sie zmieni, jednak nic z tego, bardzo wolno rosna i sa rzadkie. Czy mam cos robic, aby to sie zmienilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A obcinalas ja czesto po porodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ma obcinanie do gęstości włosów? Wierzysz w mity że to pomaga? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam wierzę, że obcinanie pomaga zagęścić włosy. Moja starsza córka ma od urodzenia dużo włosów (tak jak moja rodzina) natomiast młodsza ma dużo mniej (tak jak rodzina męża) no ale ma dopiero pół roku więc zobaczymy jak będzie później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:46 blysnelas jak miedziak w gownie. Tu nie ma nic do wierzenia ani z zabobonow. Zauwazylas ze jakgolisznogi towlosy odrastaja szybciej i grubsze i mocniejsze? A jak depilujesz to slabiutkie i cieniutkie? Pomyslnad tym przegladajac kafeterie w poszukiwaniu miejsca to udzielebia swych wybitnie (nie)madrych odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smaruj córci główkę naftą kosmetyczną, znakomicie poprawia wzrost włosów, pojawiają się nowe włoski, będzie miała gęściejszą fryzurę. To jest sposób naszych prababek a najlepsze że działa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu autorka. Oczywiscie chodzilysmy regularnie do fryzjera podcinac wloski, jednak efektow nie widze, ponadto robi jej sie z tylu glowy taki "puszek" zazwyczaj po umyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ta nafta nie zaszkodzi 4 latce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, chyba że ma bardzo wrażliwą skórę i skłonność do alergii. Moja koleżanka kosmetyczka smarowała naftą włoski swojej dwulatce, efekt piorunujący!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy warto stosowac jakies odzywki do wlosow moze brakuje jej witamin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A co ma obcinanie do gęstości włosów? Wierzysz w mity że to pomaga? x Oszem, ma. Poczytaj, zanim się wypowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam ten mit o zwiększaniu gęstości włosów po obcięciu :D kto chce niech sobie wierzy. Przede wszystkim wpływ mają geny. "Z budowy włosa wynika ze jakiekolwiek podcięcia nie mają wpływu na gestość włosów.Włosy wyrastają z cebulek umieszczonych w mieszkach włosowych.Jest ich tyle ile mieszków na skórze.Jedni mają je gęściej inny rzadziej.Myslicie ze przez ścięcie włosów nagle pojawi sie wiecej cebulek w skórze głowy?wiecej mieszków?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:46 blysnelas jak miedziak w gownie. Tu nie ma nic do wierzenia ani z zabobonow. Zauwazylas ze jakgolisznogi towlosy odrastaja szybciej i grubsze i mocniejsze? A jak depilujesz to slabiutkie i cieniutkie? Pomyslnad tym przegladajac kafeterie w poszukiwaniu miejsca to udzielebia swych wybitnie (nie)madrych odpowiedziusmiech.gif x To własnie ty błysnęłaś.... Golisz nogi i co masz wiecej włosów? Czy po prostu mocniejsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podcinanie włosów powoduje, ze końcówki są zdrowsze i fryzura wydaje się gęściejsza. Włosy im są starsze tym na końcach cieńsze i bardziej zniszczone, wiec dlatego należy je podcinać, ale to nie ma wpływu na realną gęstość włosów. A do autorki - może jeszcze się to zmieni, ja jako dziewczynka miałam byle jakie włosy, a teraz mam ładne i gęste. Wydaje mi się, że inaczej tego nie przeskoczysz, możesz jedynie dobrać odpowiednią fryzurę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kombinuj, bo widać taka jej natura. Nie każda ma bujną fryzurę. Corka kuzynki miała taki meszek chyba do pierwszej czy drugiej klasy( dosłownie bardzo malo włosów i nic prawie nie rosly), potem zaczęły rosnąć, ma sliczne delikatne włoski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Włosy wyrastają z cebulek umieszczonych w mieszkach włosowych.Jest ich tyle ile mieszków na skórze.Jedni mają je gęściej inny rzadziej.Myslicie ze przez ścięcie włosów nagle pojawi sie wiecej cebulek w skórze głowy?wiecej mieszków?" X Z jednej cebulki może rosnąć więcej niz jeden włos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie Ty lub mąż macie słabe włosy, więc skąd dziecko ma mieć gęste włoski? i ja i mąż mamy gęste włosy, ja aż zbyt gęste i grube i właśnie takie ma córka. Jak się urodziła miała już gęste włosy i długie na 2 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to znaczy z meza rodziny wszyscy maja bujne czupryny, ja jako dziecko mialam piekne geste loki, teraz mam oslabione ale mysle ze przez farbowanie i stylizacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja córka ma pol roku a jest łysa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak miałam takie to mama kiedyś myla mi zòłtkiem i płakała pokrzywą. Teraz mam niesamowicie gęste włosy. Ja swoim corkom jak były malutkie parę razy golilam włosy maszynka i teraz też maja bardzo gęste. Ale twoja 4 latka trochę za duża zeby ja okolic wiec spróbuj z jajkiem i pokrywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra miała takie marne włosy. Teraz ma 23 lata i piękne, gęste i mocne. Moja córka ma 4 lata i słabe włoski, myślę że takie jej zostaną, bo ma takie lysinki nad czołem. Być może włosy zgestnieja ale te lysinki już zostaną. Też ma z tyłu czasem meszek, ale z tego na pewno kiedyś tam wyrośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moja siostra też miała takie rzadziutkie , że masakara. Jak szłam z nią do sklepu jak miała 3 latka to ludzie myśleli , że to chłopczyk. Pamiętam, że mama też cudowała z tym podcinaniem itp itd. i na niewiele się to zdało. Dzisiaj jest już dorosła dalej ma rzadkie włosy , jak zwiąże w kitkę to jest taki mysi ogonek. Natura nie każdemu po równo daje. Autorko cudów nie zwojujesz, taka jej uroda i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mama mi podcinała i myła w jajku, co zagęściło włosy, teraz mam pikne i grube, jest ich sporo do tego nietypowy kolor. Gdyby nie mama pewnie bym miała dalej prześwity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AUTORKO mamy identyczny problem. Córeczka ma niespełna 3 latka. Zaczęliśmy jej golić głowę maszynką, żeby rosły grubsze i mocniejsze, smarujemy oljekiem rycynowym. Ja miałam jeszcze mniej, długo byłam prawie łysa, rodzice smarowali mi właśnie olejkiem rycynowym -pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele z Was nie rozumie problemu, ale ja wiem o czym mówisz Autorko i też szukam w Twoim wątku porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irma Silk
Polecam przemywanie włosków jajkiem, jak byłam mała to babcia właśnie płukała mi włosy w jajku (tylko niestety nie pamiętam czy to było samo żółtko czy też żółtko z białkiem) i naprawdę bardzo pomogło, bo całe swoje dzieciństwo miałam naprawdę gęste i zdrowe włosy, tylko teraz mi niestety wypadają bo farbuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×