Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość3232

Cytomegalia w ciąży :( miał ktoś?

Polecane posty

Gość gość3232

Czy ktoś jest w podobnej sytuacji ? Ja sie załamałam Igg i Igm oba dodatnie :( jutro jade na rozszerzone badania i mam dość :-( zakładam temat bo ogólnie mało informacji znalazłam na forach, strony są ogólne a ja potrzebuje z kimś pogadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ktorym tygodniu jestes? Musisz zbadac awidnosc i bedziesz wiedziec kiedy doszlo do zakazenia. Ja w ciazy mialam baaardzo wysokie IGG, ponad norme mocno, lekarz sie zaniepokoil, a okazalo sie, ze zakazenie bylo stare, wiem bo robilam awidnosc i wiem bo przechodzilam to kilka lat wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość3232
17 tc :-( tak jutro robie badania dodatkowe ale boje sie strasznie. Igg mam 87,200 a Igm 1,900. Najgorsze jest to że nie ma jako tako leku na to :-( pól nocy nie przespalam... I glupia dalej chodze do pracy, narazam siebie dziecko myslalam ze jak dobrze sie czuje i nic nie ma to moge chodzic a teraz zaluje :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nakręcaj się, wiem, ze łatwo sie mówi, ale to nic nie da, Ja po kilku latach od zarazenia (wiem kiedy bylam chora) igg mialam na poziomie ok 1500. Rozumiem, ze pierwszy raz w ciazy robilas badanie i nie mozesz porownac wynikow... ale igg nie spada tak szybko, igm zapewne tez wiec pewnie spora szansa, ze to stare zakazenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość3232
Dzięki za pocieszenie... Mam nadzieję ze bedzie dobrze... Ale nastroj mam narazie do bani :/ wszystko bylo ok do tej pory, a tu takie dziadostwo, ktore moze zaszkodzic dziecku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość3232
Ktoś jeszcze się z tym świństwem boryka/ł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×