Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czarny wózek dla dziewczynki?

Polecane posty

Gość gość

zastanawiam się nad wózkiem, mam wybrane dwa.. co myślicie o czarno-szarnym wózku dla dziewczynki ? rodzę w czerwcu, i wiem że na początku ta gondola sprawia wrażenie bardzo ciepłej ale dotykałam materiał i wcale nie jest taki gruby... tylko kolor z husky nie ma żadnego typowo dziewczęcego smutas.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam dokładnie w takich samych kolorach, kompletnie nie przejmowałam się tym, że był taki ciemny ;) Daj spokój, ważne, żeby był funkcjonalny, praktyczny i wygodny! I pomyśl o tym, że taki unisex będzie Ci łatwiej sprzedać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi chodziło konkretnie o ten z linka - baby design husky, on w zestawie jest z mufką na zimę, ze śpiworkiem. Rodzę w czerwcu i na początku ta gondola może wyglądać na ciepłą, ale po 3 msc - we wrześniu już bardziej adekwatnie do pogody, a pewnie jak dziecko będzie miało ok 6 msc to będzie styczeń to i tak wyskoczy już z gondoli i wtedy miałabym spacerówkę ze śpiworkiem i z mufką cały komplet pasujący do siebie, i nie musiałabym potem już kombinować... sama nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy jest jakaś reguła, że jedne kolory są odpowiednie dla chłopca a inne dla dziewczynki? Nie ma. Mi się akurat bardzo podoba ten Twój wózek, a nie jakiś dziki róż w kwiatki czy motylki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślałam na początku dokupić jakiś kolorowy kocyk czy jednokolorowe pieluchy flanelowe i to wszystko.. ale moja mama zwróciła mi uwagę że jakiś smutny.. i zgłupiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja znajoma taki ma . Wszyscy ob ga du ja .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ładny wózek :) nie przejmuj się opiniami innych, tobie ma się podobac nie obcym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam czarną spacerówkę i jakoś nie zwracałam uwagi na to czy ktoś patrzył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup wscieklo rozowy wozek zeby wszyscy widzieli z kilometra ze urodzilas corke i nie zapomnij ubierac dzieciaka od samego poczatku w rozowe ubrania i opaske na glowe tez rozowa zeby nikt nie nazwal twojego dzieciaka chlopcem. Problemy mamusiek :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no bez przesady..wozek smutny?... :O ja tez mialam czarno-szary.... i tez rodzilam w czerwcu. Moja corcie ubieralam w kolorowe ciuszki... i super wygladala w tym wozku... (bynajmniej nie tak pstrokato- wyobraz sobie, dziecku w rozu i np. wozek rozowy... :O) I nie patrz na inne osoby, jednym sie podoba zielony, drugiemu rozowy, a trzeciemu w sloniki. Nie dogodzisz wszystkim ludziom..patrz na siebie i na to co tobie i twojemu mezowi sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za nie długo lato a czarny przyciąga słonce,ładne sa ale smutne ,ja kupiłam teraz ale beżowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuj się opiniami, to tylko kolor! jeśli Tobie się podoba, to bierz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koszmar jak dla mnie każdy czarny wózek, koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wedlug mnie czarny jest fajny z tego wzgledu ze mozesz dokupic spiworek w dowolnym kolorze i bedzie pasowalo Mozesz miec nawet kilka spiworkow lub kocykow na cieplejsze dni i zmieniac je wedlug humoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkam w niemczech i tu ciemne (czarne, granatowe, popielate itd.) wozki to standard. rozowe, biale niebieskie itp maja tylko rodziny tureckie i niektore polskie czy rosyjskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czekam na coreczke a na nia czarny wozek i mi to nie przeszkadza ze ciemny. Czy to ze dziewczynka to znaczy ze musi byc czerwony lub bezowy albo rozowy?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od niedawna odprowadzam moja dwuletnia corke do zlobka w niemczech. pod budynkiem zaparkowanych jest moze z 7 wozkow, wsystkie czarne, jeden czy dwa ciemno granatowe, innych kolorow nie ma. dodam ze moja corka tez ma czarny. i jak sobie tak probuje przypomniec jakie wozki maja tu moje znajome, to poza jedna (polka, wozek zielony) wszystkie wozki sa ciemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to murzynskie dziecko bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komentarz nade mną, dno. Sama mam czerwony głeboko-spacerowy dla chłopaka, podobał mi się i tyle, teraz bede brala spacerowke zapp xtra 2 i chyba wezmę jakiś ciemniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość referf
Ja specjalnie szukałam grafitowego albo szarego, bo uważam że to jedyne kolory które komponują się z tymi słodkimi, dziecięcymi kocykami, ubraniami, dodatkami i czym tam jeszcze, bez względu zresztą na to czy chodzi o chłopca czy dziewczynkę (zresztą swoją córkę ubierałam we wszystkie kolory, włącznie z zakazanymi błękitami i zieleniami ;P). Z tych wózków ten grafitowo- czy czarno-szary oraz granatowo-szary są wyjątkowo ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam czarny jezdze zyje zadowolona jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem bardzo za mutsy evo, jeśli jeszcze nie kupiłaś wózka, obejrzyj sobie ten model, tu w wersji z fotelikiem, można kupić bez a fotelik wybrać inny z innej firmy. evo to super model, lekki i zwrotny, a kolor czarny dodaje klasy i elegancji na spacerze: http://www.mamaija.pl/mutsy-evo-wozek-gleboko-spacerowy-z-fotelikiem-safe2go-,d2038.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam czarny wózek i też będzie dzieewczynka, tzn gondola czarna a stelaż srebrny, też mutsy evo, z tym że rodzę w październiku więc i tak przed nami będzie zima to myślę, że czarny nawet lepiej się sprawdzi na taką beznadziejną pogodę a na wiosnę i tak kupię inną spacerówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja znajoma teraz urodzila i kupila wozek-bialy stelaz i gondola,buda jasnoszara,owszem ładny,ale pomyslcie,jak bedzie wygladal jesienia,zimą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czemu nie? :) Wózki w bardziej stonowanych kolorach mogą wyglądać bardzo ładnie, niezależnie od płci dziecka. Kto mówi, że dziewczynki muszą mieć zawsze wszystko różowe i słodkie? :D Ja kupiłam mojej córce bardzo ładny wózek w http://prampol.pl/pl/ jest czarno-biały i prezentuje się super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja będę miała właśnie szaro- czarny wózek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam czarny quinny dla coreczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od razu trumnę jej kup :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam w identycznej kolorystyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×