Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czarny wózek dla dziewczynki?

Polecane posty

Gość gość
Wam też? Bo mnie czarne wózki kojarzą mi się tylko z jednym. Czarne auta kombii też z tym samym :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj gdzie mieszkam rzadkością jest inny kolor wózka niż czarny .Czarny taki sam jak inny kolor wiec nie rozumie waszego rozumowania. Trumny są tylko czarne skoro macie takie dziwne skojarzenia .Chyba nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za cholere nie brałam czarnego wózka. Bo jak do tego ubierze się czarna ramoneske to wygląda się jak na pogrzeb, poważnie, takie też mam skojarzenia..,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sie komus podoba to czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja jeszcze czarnej trumny nie widziałam tylko jakieś jasne ciepłe drewno plus srebrne okucia. Na czarno przynajmniej u nas już dawno się nikt nie ubiera na pogrzeb no ale ja nie mieszkam na mentalnym zadupiu. Czarne, szare, granatowe wózki to jest klasyka. Mieszkam na nowym osiedlu w Krakowie i tylko takie wózki tu widuję. Tylko infantylne kretynki dramatyzują i gdaczą na ciemne wózki. Na szczęście takie tu nie mieszkają i wożą się ze swoją pstrokacizną i różowizną po swoich odrapanych komunalnych kamienicach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czarno na pogrzeb to chyba na wsiach i w zapadłych mieścinach się ubiera, ewentualnie pudelkowi celebryci tak robią no i ja też nie widziałam nigdy czarnej trumny :P ciemny wózek to wózek jak każdy inny. Serio takie zapierdziałe jestescie ? :P czerwone wstążeczki już zawiązane? bo wiecie może wam dziecko "oc***ać" łehehehehe bekaaaa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szare wózki są jak zaszczurzone wózki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajny. Jak sie martwisz ze za smutny o przypniesz kolorowe maskotki. Moja coreczka dostala w prezencie jasno zielony i brudzil sie strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam w Skandynawi. Jak jedzie jakis pstrokaty wozek to na bank Polacy. Wszyscy inni maja czarne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo skandynawia to tak kostnica haha -jak dziecko sie trafi też 50% że czarne hahaha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swój wózek akurat zamówiłam w Baby Merc i bardziej mi się takie podobają niż jakieś pstrokate jeśli mam być szczera, są bardziej eleganckie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama ma Anex Sporta całego czarnego. Na czarnej ramie czarna gondola ze wstawkami z eco skóry. Dla mnie najpiękniejszy kolor wśród wózków. Chodz przyznam ze Anex ogólnie ma ładą palete kolorów. Czy Sporta czy Crossa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska

Dla mnie jak najbardziej ok 🙂 my mamy czernego anex crossa i jesteśmy bardzo zadowoleni 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilonna88

Anex Sport bardzo mi się spodobał, kupiony i od tygodnia już wozi małego pasażera:) Super jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Też postawiliśmy na jakość Anexa i nie zawiedliśmy się, wózek dobrze się prowadzi, jest zwinny, skrętny i bardzo go polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elajza

Ważne jest to bo teraz idzie wiosna ze czarny kolor się nienagrzewa bardziej i dziecko ma taka sama temp. jak np by było w białym wózku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola

dla mnie jak najbardziej pasuje ja mam czarnego anex crossa z ekoskóry i super się sprawdza u mojej Lili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puki

Ja mam dreszcze jak widzę czarny wózek a do tego np. mama w czarnym płaszczu czy kurtce. No nie wiem, może się wydawać komuś elegancko ale mi się zimno robi od razu, taka makabra noworodek w czarnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Gość Puki napisał:

Ja mam dreszcze jak widzę czarny wózek a do tego np. mama w czarnym płaszczu czy kurtce. No nie wiem, może się wydawać komuś elegancko ale mi się zimno robi od razu, taka makabra noworodek w czarnym.

Też tak myślałam dopóki chwilę przed porodem nie zaczęłam myśleć o utrzymaniu go w czystości i tak sięczarna jak kruk salsa 4 u mnie w mieszkaniu znalazła. Teraz sobie bardzo chwalę ten kolor. Bałam się że latem będzie się nagrzewać, bo jest czarny, ale ma super filtry, chyba teraz większość ózków ich ma 😛 za to wszystkie dodatki w środku mam kolorowe 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×